Acun Ilıcalı: Adamlar İyi Araba Yapıyormuş

Hürriyet magazin yazarlarından olan Cengiz Semercioğlu yaşadığı kaza sonrası Acun Ilıcalı ile konuştu. Ilıcalı'nın rahatlığı Semercioğlu'nu şaşırttı.

TV 8’in sahibi olan Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaşadığı kaza ile sevenlerini korkuttu. Parçalanan arabasından burnu bile kanamadan çıkan başarılı televizyoncu, Cengiz Semercioğlu’na konuştu.


Acun Ilıcalı ile konuşmasını köşesine taşıyan Semercioğlu, “Ferrari’sini satan bilgeyi duymuştuk da Ferrari’sini parçalayan televizyoncuyla ilk kez karşılaştık” dedi. Kaza sonrası Ilıcalı ile konuştuğunu belirten gazeteci, Acun Ilıcalı’nın rahatlığına değindi ve “Sanki ölümden dönen, parçalanan arabanın içinden burnu kanamadan çıkan, ölümcül bir kaza atlatan o değilmiş gibi rahat anlatıyordu olayı.” ifadesine yer verdi.

Kazanın detaylarına yer veren Semercioğlu, sağ arka lastiğin patlayarak aracın refüje çarptığını belirtti. Acun’a “Verilmiş sadakan varmış.” dediğini belirten Cengiz Semercioğlu’nun Ilıcalı’dan aldığı cevap ise “Sana bir şey söyleyeyim mi, adamlar iyi araba yapıyormuş.” oldu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı