Acımasız Anne, “Cennete Gitsin” Deyip Oğlunu Gölete Attı!

Eskişehir’de bir kadın oğlunu “Cennete gitsin.” diye bağırarak gölete atıp ardından kendisi de suya bıraktı.  Çevredeki vatandaşların müdahalesi ile kurtarılan anne ve oğul hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay bu sabah saatlerinde Eskişehir Tepebaşı Şeker Mahallesi’nde meydana geldi. İstanbul’dan Eskişehir’e gelen Gülşah A.(24) ve oğlu Y.S.A. (6) belediyeye ait olan Kentpark’a gitti. Bir süre parkta dolaşan ikili parkta bulunan bir köprünün üzerinde durdu.

Bu sırada oğlunu kucağına alan anne oğlu Y.S.A.’yı  “Cennete gitsin.” diye bağırarak gölete attı. Çocuğu gölete attıktan sonra kendisi de suya atlayan genç kadını ve oğlunu çevredeki vatandaşlar kurtardı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI OLDUĞU SAPTANDI

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye kısa süre sonra polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Sağlık ekipleri anne ve küçük çocuğa olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Eskişehir Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Anne Gülşah A. ve Y.S.A. burada tedavi altına alındı.

Anne Gülşah A.’nın eşi ile sorunları olduğu, genç kadının çalışmak için Eskişehir’ geldiği öğrenildi. Psikolojik sorunları olan anne Gülşah A. tedavisinin ardından hastanenin psikiyatri servisine alındı.

Acımasız Anne, “Cennete Gitsin” Deyip Oğlunu Gölete Attı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı