Açık havada sinema keyfi devam ediyor

Akasya Açık Hava Sineması, film tutkunlarına yıldızların altında film izleme fırsatı sunmaya devam ediyor. Etkinliğin ikinci haftasında ‘Her Şey Her Yerde Aynı Anda’, ‘Yaşamaya Bak’ ve ‘Batı Yakası’nın Hikayesi’ filmleri izleyiciyle buluşacak.
Takip et
Açık havada sinema keyfi devam ediyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mağaza karması, özel etkinlikleri, misafirlerine sunduğu olanaklar, çocuklara özel eğlence alanları ve kolay ulaşımı ile İstanbul’un cazibe merkezleri arasında yer verilen Akasya; misafirlerine açık havada film izleme keyfi yaşatıyor. Sinemaseverler, saat 21:30’da başlayan gösterimlerde, filmleri ücretsiz olarak izleyebiliyor. Geçtiğimiz hafta başlayan ve yoğun alaka gören Akasya Açık Hava Sineması’nın ikinci haftasında ‘Her Şey Her Yerde Aynı Anda’, ‘Yaşamaya Bak’ ve ‘Batı Yakası’nın Hikayesi’ filmleri beyazperdeye yansıyacak.

Öte Yandan misafirlerin eski açık hava sinema günlerine nostaljik bir dönüş yaparken, farklı sürprizlerle de yazlık sinema ambiyansını deneyimleme fırsatı bulduğu Akasya Açık Hava Sineması’nda bu hafta 1 Eylül’deki ‘Yaşamaya Bak’ gösteriminden önce Sneaks Up sponsorluğunda gerçekleşecek canlı dj performansları ile keyifli anlara müzik de eşlik edecek.

Program şöyle

30 Ağustos 2022 Salı – Her Şey Her Yerde Aynı Anda
1 Eylül 2022 Perşembe – Yaşamaya Bak
3 Eylül 2022 Cumartesi – Batı Yakası’nın Hikayesi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.