Accor, 2021 kışına güçlü kampanyalarla damga vuruyor

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu, Türkiye’de 2021 kışına güçlü kampanyalarla giriyor.
Takip et
Accor, 2021 kışına güçlü kampanyalarla damga vuruyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ALL – Accor Live Limitless, %30 indirimli kış kampanyası hayata geçirilirken, konaklama, yemek ve spa deneyimlerinde çok özel fırsatlar sunuyor.

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, Türkiye’de 2021 kışını avantajlı tekliflerle karşılıyor. Türkiye’nin farklı köşelerindeki projeleriyle beraber toplam 67 otele sahip olacak dünya lideri artırılmış konukseverlik grubu Accor, yaşam tarzı sadakat programı ALL – Accor Live Limitless üyeleri için konaklama, yemek ve spa deneyimlerinde %30 indirim fırsatını Türkiye’deki tüm markalarında sunuyor.

Lüksten ekonomiye tüm markalarda dev fırsatlar

Accor Otel Grubu, yerel destinasyonlarında seyahatseverlere lüksten ekonomiye her segmentte markalarıyla cazip kampanyalar ve fırsatlar sunarken ALL – Accor Live Limitless üyelerine özel avantajlar da sağlıyor. İş dünyasının kalbinde yer alan lüks markalardan biri olan Fairmont markası, otel konuklarına sunulan %30 indirimli teklif sayesinde otelin yeme-içme, spa gibi alanlarında da benzersiz deneyimlerin kapılarını açıyor. Sanata verdiği değer ile ön plana çıkan MGallery markası ise, İstanbul’daki otel yelpazesini genişletirken hem şıklığıyla hem de açıldığı günden beri sunduğu fırsatlarıyla dikkat çekiyor. MGallery markası, 2021 kışına özel tekliflerle de konuklarına sürprizlerini sürdürecek.

Kış boyunca trendleri yakalarken de tasarruf

Accor yalnızca kış destinasyonlarıyla değil, yaza özgü hissiyatı kış aylarında da yaşatan Swissôtel markası ile “zinde yaşam” trendlerini yakalamaya devam ediyor. Swissôtel markasında da Accor’un sunduğu %30 indirimli teklif ile ALL – Accor Live Limitless üyesi olarak konuklar kış boyunca indirimleri tasarrufa dönüştürebilecek. Swissôtel markası ayrıca sağlıklı ve iyi yaşam alanında “zindelik” olgusuna yönelik spa, spor, açıkhava etkinliklerinde de cazip fırsatlar ve olanaklar sunuyor.

Dünya lideri ileri seviye otelcilik hizmetleri sunan Accor, tüm otellerinde pandemi sürecinin başlangıcından itibaren uyguladığı ALLSAFE küresel temizlik ve önleme standartlarıyla konuk güvenliğine öncelik vererek fırsatlar sunuyor.

Kaynak: Hibya Ajans

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.