Ablasına dava açan Hadise sitesini geri alamayınca yeni çare üretti!

Şarkıcı Hadise ve bir dönem menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz arasında sular durulmuyor. İş konusunda yollarını ayıran abla-kardeşin dava süreci sona ermeden Hadise yeni bir gerilimin fitilini ateşledi. Ünlü şarkıcı ablasından internet sitesini geri alamayınca yeni sayfa açtı.

Ünlü şarkıcı Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz arasındaki gerilim küllendiği yerden yeniden başlıyor. Güzel sanatçı resmi internet sitesi olan “hadise.com”u ablasından geri alamayınca çareyi yeni bir site açmakta buldu. Hadise ablasına açtığı davanın sonucunu beklemeden “hadise.world” sitesini erişime sundu.

Ablasına dava açan Hadise sitesini geri alamayınca yeni çare üretti!

2004 yılında Hadise ve menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün ilişkisi iş nedeniyle bozulmuştu. Kardeşinin adına “hadise.com” adını satın alan ve sanatçının resmi sayfası olarak tescilleten Hülya Açıkgöz tartışmanın sonrasında domain adresini satışa çıkartmıştı. Anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün intihar etmesinden birbirlerini suçlayan abla kardeşi bir de internet sitesi krizi yaşamıştı. Abla Hülya Açıkgöz kardeşinden site için 35 bin Euro talep etmişti. Bu parayı ödemeyen Hadise ise ablasını mahkemeye vererek hukuki yollardan süreci çözmeye çalışmıştı.

YENİ ADRES ALDI

Ablasına dava açan Hadise sitesini geri alamayınca yeni çare üretti!

Ablasının “hadise.com” adresini en az 225 bin TL’ye satışa çıkardığını duyurması üzerine Hadise mahkeme sonucunu daha fazla beklemeden yeni bir domain adresi aldı. “hadise.world” sitesini aktif aktif hale getiren Hadise ablasıyla bütün bağlarını kopartmayı tercih etti. Yeni sitesinde eski ve yeni müzik çalışmalarına, video ve fotoğraflara yer veren Hadise karşılaştığı yoğun ilgi karşısında hayranlarına teşekkür etti. Hadise, “Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hadise.world kilitlendi. Mutlu ve şaşkınım. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı