Abiye Kıyafeti ile Mısır Koçanlarının Arasında Bulundu!

Adana’da gittiği düğünde kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılan genç kız mısır koçanlarının arasında perişan halde bulundu.

Adana’da talihsiz genç kız, herkesin düğün eğlencesinde olduğu sırada kaçırıldı. Yakınlarının ihbarı üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, gelen bir ihbar üzerine Gölbaşı Mahallesi’ne gitti. Buradaki bir mısır tarlasından gelen kadın sesini takip eden ekipler, kayıp genç kızı abiye kıyafetiyle yerde yatarken buldu.

Üçüncü sayfa haberlerine en fazla konu olan kentlerimizin başında gelen Adana’da yaşanan son olay akıllara durgunluk verdi. 18 yaşındaki genç kız, davet üzerine ailesiyle birlikte bir yakınının düğününe gitti. Buraya kadar her şey normal. Ancak düğünde aniden ortadan kaybolan genç kız, yakınlarının tüm aramalarına rağmen bulunamadı. Bazı görgü tanıklarının ihbarı üzerine kaçırıldığı anlaşılan genç kız için tüm ekipler seferber oldu. Kentin birçok bölgesine anonslar geçildi ve gelen ihbarlar tek tek değerlendirildi.

EKİPLER İHBAR ÜZERİNE HAREKETE GEÇTİ

Gölbaşı Mahallesi’nden gelen bir ihbarda vatandaşlar mısır tarlasından kadın sesi duyduklarını belirttiler. Harekete geçen ekipler geniş güvenlik önlemleri alarak mısır tarlasına girip sesin geldiği yönü belirlemeye çalıştı. Çok geçmeden sesin geldiği noktaya ulaşıldı. Mısır koçanlarının arasında bağırarak yardım isteyen kişi, düğünden kaçırılan genç kızdı. Abiye kıyafetiyle perişan bir halde bulunan talihsiz genç kız, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı