Abdurrahim Albayrak ağlayarak yayını terk etti! “Mustafa Cengiz’i satmadım”

Abdurrahim Albayrak, katıldığı bir programda kendisine yöneltilen Cengiz ve Terim’le alakalı soruları cevaplarken duygu dolu anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Albayrak, yayını terk etti.
Takip et
Abdurrahim Albayrak ağlayarak yayını terk etti! “Mustafa Cengiz’i satmadım”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fatih Terim ile neden görüşmediği sorusuna “Ben kimseyi satmadım. Satmam. Yiğit Şardan bana mart ayında teklif yaptığında Mustafa Cengiz’i satmadım” cevabını verdikten sonra duygusallaşan Albayrak “Daha fazla konuşamayacağım” diye yayını terk etti.

G.Saray’da 19 Haziran’da seçimde Yiğit Şardan’ın ekibinde yer verilen 2 başkan Abdurrahim Albayrak, başkan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim hakkında konuşurken gözyaşlarını tutamadı. Uzun bir aradan sonra sessizliğini Clubhouse’da katıldığı bir sohbet odasında bozan Albayrak, “Başkan Mustafa Cengiz’in yaptığı son toplantıda çok üzüldüm, en çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım, olmadım vazgeçtim. Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle birlikte o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım” şeklinde konuştu.

Fatih Terim’le aramıza kimse giremez

Sarı kırmızılıların 2. başkanı, 31 Mayıs itibariyle sözleşmesi sona eren Fatih Terim’le alakalı olarak ise “Fatih hocayla benim aramın kötü olma olasılığı yok. Yıllarımızı birlikte geçirmişiz, Fatih hocayla bizi kimse ayıramaz, aramıza giremezler. Fatih hocayla bizim dostluğumuz bitmez. Biz bir aileyiz. Annesine anne, babasına baba derim. Fatih hoca milli takımda olduğu dönemde bile bu şekilde oldu. Kendisiyle en son Malatyaspor maçından sonra Florya’da birlikteydik. Uzun uzun transfer listesi üstüne konuştuk” değerlendirmesinde bulundu.

‘Başkanın arkasından iş çevirmem’ dedim

Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile neden görüşmediği hakkında yöneltilen bir soruya ise “Ben kimseyi satmadım. Satmam. Yiğit Şardan bana mart ayında teklif yaptığında ‘Başkanın arkasından iş çevirmem, bu bana yakışmaz’ dedim. Bu teklifi kabul etmedim. Mustafa Cengiz’i satmadım. Mesut Yılmaz rahmetli oldu ama hâlâ her cuma mezarına giderim. Ben yaşamımda kimseyi satmadım” cevabını verdi. Ardından duygusallaşan ve gözyaşlarını tutamayan Albayrak “Daha fazla konuşamayacağım. Özür dilerim” diye odayı terk etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.