Abdullah Özcanlı 40 Günde Memurken TCDD’de Daire Başkanı Oldu

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu Abdullah Özcanlı, açıktan memur olarak atandığı TCDD’de 6 günde şube müdürü 40 günde daire başkanı oldu.

Eski İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde mezbaha çalışanı olan ilahiyat fakültesi mezunu Abdullah Özcanlı, TCDD’ye geçti. 1 Ağustos 2019’da TCDD Destek Hizmetleri’ne açıktan memur olarak ataması yapılan Özcanlı, 6 gün sonra da şube müdürü oldu. Özcanlı, 19 Eylül’de ise Trafik ve İstasyonlar Daire Başkanı yapıldı.

İLAHİYAT FAKÜLTESİ MEZUNU

Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün aktardığına göre, 1996 senesinde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni bitiren Abdullah Özcanlı, belediyede mezbaha personeli olarak işe girdi. 1971 doğumlu Özcanlı ardından belediye firmalarından BELBİM, METRO İstanbul’da vazife yaptı. Sonrasında TCDD Vakfı ile Raytest, Sarco, Raysimaş firmalarında da görev yaptı.

6 GÜNDE ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU

1 Ağustos 2019’da TCDD Destek Hizmetleri’ne açıktan memur olarak ataması yapılan Özcanlı, 6 gün sonra da şube müdürü oldu. Özcanlı’nın, 19 Eylül’de ise Trafik ve İstasyonlar Daire Başkanı olarak atanması dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı