Abdullah Avcı, Takımdaki Sakatlıklar Hakkında Konuştu

Hazırlık döneminde 9 futbolcusu birden sakatlanan Beşiktaş'ta konuyla ilgili açıklama yapan Teknik Direktör Abdullah Avcı, "Kamuoyuna yansıtıldığı gibi abartılı sakatlık durumu yok" ifadelerini kullandı.

Ligin başlamasına az bir zaman kala 9 futbolcusu birden sakatlanan Beşiktaş’ta “Abdullah Avcı, ağır antrenman programı mı uyguluyor?” sorusu akıllara gelmişti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Avcı, “Kamuoyuna yansıtıldığı gibi abartılı sakatlık durumu yok” şeklinde konuştu.


“ABARTILI BİR DURUM YOK”

Bugün bir basın toplantısı düzenleyen deneyimli teknik adam Abdullah Avcı, Burak Yılmaz, Karius ve Roco hariç kalan isimlerin pazartesi günü takımla çalışacağını aktardı. Takım içerisinde kamuoyuna yansıtıldığı gibi ciddi bir sakatlık durumunun olmadığını vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Kamuoyuna yansıltıldığı gibi abartılı sakatlık durumu yok. Gökhan Gönül’ün maçta eli çatladı. Burak Yılmaz’ın müsabakada ayağında çatlak oluştu. Atiba’nın kasık sakatlığı uzun süredir var. Atiba ve Medel, Copa America oynayarak aramıza geldi. Atiba, pazartesi günü bizimle birlikte olacak. Medel yoğun bir maç trafiği yaşadı. Atiba gibi antrenman ve maç sayısı çok fazla” ifadelerini kullandı.

“YAPACAĞIM BİR ŞEY YOK”

Kendisi hakkındaki eleştirilere de yanıt vere Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Medel son maçta oynamak istedi, ben oynatmadım. Kasığında ufak bir ağrı oldu. Medel cumartesi günkü maçta bile oynamak istiyor. Adem Ljajic geldiğimiz günden beri koşu temposu en yüksek, en formda oyuncu. Pazartesi Ljajic de aramızda olacak. Loris Karius’un son maçta ayağında gerilme oldu. Dorukhan Toköz’ün sakatlığı son milli maç öncesi vardı. Sakatlığının geçtiğini düşünerek çalışmalara başladı. Pazartesi günü o da aramızda olacak. Enzo Roco maçta sakatlandı, iki hafta sonra aramızda olacak. Maçta olan sakatlıklara yapacağım bir şey yok. Kamuoyuna yansıdığı gibi bir şey yok. Burak Yılmaz, Loris Karius ve Roco hariç pazartesi günü bütün oyuncular aramızda olacak.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı