Abdullah Avcı Cocu’nun Gerisinde!

Süper Lig’in tecrübeli Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ilk 6 haftalık periyotta Fenerbahçe’nin eski hocası Cocu’nun gerisinde kaldı.

Beşiktaş, Süper Lig’de ilk 6 haftalık periyotta beklentinin altında performans sergilerken, Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın performansı da eleştirilerin odak noktası oldu. Geçtiğimiz senenin başında Fenerbahçe’de teknik direktörlük yapan Philipp Cocu’nun ilk 6 haftalık performansından da kötü olan Avcı, 6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 3 yenilgi yaşadı. Philipp Cocu, Fenerbahçe’nin başında ilk 6 haftada 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alarak 7 puan toplamıştı.

AVCI BÖYLE GİDERSE SONU AYNI OLABİLİR

Beşiktaş Teknijk Direktörü Abdullah Avcı, mevcut performansını düzeltmezse sonu, Phillip Cocu ile aynı olabilir. Ancak deneyimli teknik adam istifayı düşünmüyor. Abdullah Avcı, Beşiktaş’ta sistem oturtmaya çalıştığını ve sabredilmesi gerektiği görüşünde. Avcı’nın bu performansı lig tarihinin en kötü ilk 6 hafta performansı olarak dikkat çekiyor. Kara Kartal, ligde üst üste 5 deplasmanda kayıp yaşayıp bu alandaki kötü performansını tekrar etmeye yaklaştı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı