Abdullah Avcı, Braga – Beşiktaş Maçında Olmayacak

UEFA Avrupa Ligi'nde Braga ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Abdullah Avcı hastalığı sebebiyle takımın başında olamayacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde Braga’nın konuğu olacak Beşiktaş’ta, teknik direktör Abdullah Avcı, geçirdiği ağır grip sebebiyle Portekiz’e gitmedi. Beşiktaş, paylaştığı açıklamayla Abdullah Avcı’nın Portekiz’e gidemeyeceğini açıkladı.

Beşiktaş’tan paylaşılan açıklama şu şekilde;

“4 Kasım Pazartesi günü yüksek ateş ve aşırı halsizlik nedeniyle Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde testleri gerçekleştirilen ve viral üst solunum yolları enfeksiyonu teşhisi ile tedavi altına alınan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, şikayetlerinde gerileme bulunmaması nedeniyle bu sabah aynı hastanede yeniden kontrolden geçti.

DOKTORU İZİN VERMEDİ

Tekrarlanan tetkiklerin neticesine göre Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın “viral enfeksiyon üstünde gelişen süper enfeksiyona bağlı atipik pnömoni” teşhisi ile tedavisinin sürmesi uygun görülmüş, tıbbi bakımdan uzun uçak yolculuğunun meydana getirebileceği olumsuzluklar göz önüne alınarak kendisine doktorlar tarafından seyahat izni verilmedi.

Bu sebeple UEFA kuralları gereği Braga karşılaşmasında takımımızın teknik sorumluluğunu Recep Uçar üstlenecektir.

Abdullah Avcı hocamıza geçmiş olsun temennilerimizi sunuyor, acil şifalar diliyoruz.” sözleri kullanıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı