Abdülkadir Selvi’nde Flaş İddia! Erdoğan, Babacan ile Görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ali Babacan ile görüşeceği iddia edildi. Abdülkadir Selvi'nin iddiasına göre Erdoğan, Babacan'ı kazanmaya çalışacak.

Gazeteci Abdulkadir Selvi, “Barış Pınarı’na rağmen siyaset hareketli” başlığı ile yazdığı yazısında, Erdoğan’ın, yeni parti kurma çalışması yapan ve kurucusu olduğu AK Parti’den istifa eden Ali Babacan’la bir araya gelmeyi planladığını öne sürdü.

ERDOĞAN ALİ BABACAN’I KAZANMAK İÇİN HAMLE YAPIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Ali Babacan’ı kazanmak amacıyla adım attığını kaleme alan Selvi, yazısında şunları söyledi: AK Parti cephesinde ise birlik ve beraberliği kuvvetlendirmeye dönük bir çalışma görülüyor. Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül-Ali Babacan partisinin kuruluş aşamasına geldiği bir esnada Erdoğan, bütünleşme uğraşlarını arttırdı. Daha önce bir araya geldiği Ali Babacan’ı beraber çalışmaya ikna edemeyen Erdoğan’ın, ilerleyen günlerde Babacan’la yeni bir görüşme yapmayı düşündüğü bildiriliyor. Davutoğlu ve Gül’den ziyade Erdoğan’ın Babacan’ın üstünde durduğu anlaşılıyor. O sebeple Ali Babacan’ı kazanmak için adım atıyor. Başarılı olur mu? Biraz zor duruyor. Fakat bir taraftan da yeni partilere karşı AK Parti teşkilatını motive etmeye uğraşıyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı