Abdulkadir Selvi’den Binali Yıldırım Bombası!

Abdulkadir Selvi, köşe yazısında yeni dönemin şifrelerini verdi. 4 yeni bakan iddialarını da yanıtlayan Selvi, Binalı Yıldırım bombasını patlattı.

Yeni dönem hakkında aldığı tüm duyumları Hürriyet gazetesindeki köşe yazısında paylaşan Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kutuplaştırıcı siyaset tarzından kucaklayıcı siyaset tarzına yöneldiğini belirtti. Öte yandan 4 adet zırhlı Mercedes alındığı iddialarını da değerlendiren Selvi, bu araçların 4 yeni Cumhurbaşkanı yardımcısı için alındığını iddia etti.

Uzun zamandır oldukça fazla konuşulan kabine değişiklikleri hakkında da fikirlerini yazan Selvi, Türkiye siyasetinin içerisinde bulunduğu ittifak ortamının Erdoğan’ı kucaklayıcı siyasete ittiğini belirtti.

Selvi, AK Parti kulislerinde Binali Yıldırım’ın ‘Yatırımlardan Sorumlu Cumhurbaşkanı Yardımcısı’ olacağının konuşulduğunu belirtti.

BİNALİ YILDIRIM İDDİASI

Binali Yıldırım’ın ‘Cumhurbaşkanı yardımcılığının neredeyse kabullenildiğini’ aktaran Selvi, Yıldırım’ın yatırımlardan sorumlu olacağının altını çizdi ve sözlerine şöyle devam etti: “Siyasette bazı şeyler semboller üzerinden okunuyor. Kısa bir süre önce Cumhurbaşkanlığı’na Almanya’dan 4 adet Mercedes alındı. Bu araçların zırhlı olduğu söyleniyor.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı