Abdulkadir Selvi: Erdoğan’a tuzak kuruluyor!

AK Parti’de kritik il kongreleri devam ederken çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 2023 seçimleri için kritik öneme sahip olan büyük kongre öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Genel Başkanlığı’ndan koparılmak istendiği iddia edildi.
Takip et
Abdulkadir Selvi: Erdoğan’a tuzak kuruluyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

AK Parti, 2023’te yapılacak seçimlerin hazırlığına şimdiden başladı. Haftalardır yapılan il kongrelerinin sonuncusu bugün İstanbul’da gerçekleşecek. 24 Mart’ta ise büyük kongrenin yapılması planlanıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin kaderi” olarak gördüğü 2023 seçimlerine büyük önem verirken, yapılacak büyük kongrede AK Parti kadrolarının da yenilenmesi bekleniyor.

“EROĞDAN AK PARTİ’DEN KOPARILMAK İSTENİYOR”

Kongrelerin devam ettiği şu günlerde AK Parti’de hareketli günler meydana gelmesi beklenirken bugün çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında ‘el altından servis edilmeye çalışılan formül’ diye verdiği bilgilerle, Erdoğan’ın AK Parti’den koparılmak istendiğini söyledi. Kongre öncesi Erdoğan’ın genel başkanlığı bırakacağının iddia edileceği bunun da partiyi Erdoğan’ın elinden almak için ‘tuzak’ olduğunu iddia etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.