Abdülkadir Ömür’den Kötü Haber

AEKA’ya karşı UEFA Avrupa Ligi Playoff rövanş maçında sol ayağına darbe alarak sakatlanan Abdülkadir Ömür’ün 4-6 ay arası sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı sakatlanan genç yıldız için açıklamalarda bulundu. Başarılı futbolcunun ameliyatının başarılı geçtiğine değinen Yaşar Kibar Güven yaptığı açıklamalarda “AEK Atina maçında sol dizine aldığı darbe sonucu sakatlanan Abdülkadir Ömür bugün Almanya’da sol diz menisküsünden başarılı bir operasyon geçirmiştir. Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında operasyonu gerçekleştiren doktorların verdiği bilgiye göre uygulanan ameliyat tekniği gereği oyuncumuz 4 ila 6 ay sahalardan uzak kalacaktır.” ifadelerini kullandı.

TEDAVİ ALMANYA’DA DEVAM EDECEK

Abdülkadir Ömür’ün başarılı geçen ameliyatı sonrası tedavi ve tetkikler için bir süre daha Almanya’da kalacağı belirtildi. Güven, Abdülkadir’in daha sonra Trabzon’a dönerek tedavisine burada devam edileceğini açıkladı.

ALİ AĞAOĞLU YALNIZ BIRAKMADI

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ali Ağaoğlu ameliyat için Almanya’ya gitti. Başkan Ağaoğlu ameliyat sonrası Abdülkadir’in yanına giderek başarılı futbolcuya geçmiş olsun dedi ve yanında oldu.

Abdülkadir Ömür’den Kötü Haber

Başarılı futbolcu transfer döneminin en çok konuşulan oyuncularında biri olmuştu. Bu sene 6 maçta forma giyen Abdülkadir 6 maça çıktı ve 1 gol 2 asist ile oynadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı