ABD’li Ünlü Şarkıcı Kazada Yaşamını Yitirdi

Amerika Birleşik Devletleri’nin sevilen country sanatçılarından Kylie Rae Harris, dün gece geçirdiği trafik kazası sonucunu hayatını kaybetti. Kylie Rae Harris’in ölmeden dakikalar önce paylaşım yaptığı öğrenildi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin güneyinde oldukça ünlü olan Kylie Rae Harris, New Mexico’da ki konserine yetişmek üzere yoldayken, kaza yaparak yaşamını yitirdi. Rae Harris’in yaşamını yitirdiği aynı kazada 16 yaşında bir de kız çocuğunun hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

ÖLMEDEN DAKİKALAR ÖNCE PAYLAŞIM YAPMIŞ

Konsere giderken geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybeden Kylie Rae Harris, kaza yapmadan dakikalar önce arabasında çektiği fotoğrafı paylaştı. ”Şimdi iyiyiz” notuyla paylaştığı fotoğraf, şarkıcının hayranlarına bıraktığı son hatıra oldu.

ABD’li Ünlü Şarkıcı Kazada Yaşamını Yitirdi
Kylie Rae Harris

Kylie’nin menajeri yaptığı açıklamada, ”Kylie Rae Harris’in dün gerçekleşen kazada hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle söylemek zorundayım. Şuan verebileceğimiz bir detay yok. Yapabileceğimiz tek şey Kylie’nin bir ailesi olduğu ve mahremiyete dikkat etmemiz gerektiği. Kylie ailesine ve müziğe çok düşkündü. Kylie için sevgiyi yaymaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı