adplus-dvertising

ABD’li Genç Kızın Hafızasıyla Başı Dertte!

ABD'li genç bir kız, geçirdiği bir kazada başına aldığı darbenin etkisiyle her iki saatte bir hafıza kaybı yaşıyor ve her sabah kaza gününe dönüyor. Her sabah 11 Haziran tarihinde uyandığını iddia eden genç kızın yaşamı oldukça zor.
Takip et
ABD’li Genç Kızın Hafızasıyla Başı Dertte!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’nin Illinois eyaletindeki Monmouth şehrinde yaşanan olay, genç kız Riley Horner’ın yaşamını oldukça zorlaştırıyor. Horner, her sabah kaza gününde uyandığını ve iki saatte bir hafıza kaybı yaşadığını iddia ediyor. Horner, 11 Haziran’da katıldığı bir konserde sanatçının sahneden izleyicilerin üzerine atladığı bir sırada başına darbe aldı.

AMCASININ ÖLÜMÜNÜ HATIRLAMIYOR

Riley Horner’ın annesi Sarah Horner’ın yerel bir televizyona yaptığı açıklamada, genç kızın amcasının geçtiğimiz hafta hayatını kaybettiğini, her sabah durumu ona anlattıklarını ama kızının bu durumu hatırlamadığını belirtti.

2 SAATTE BİR ALARM ÇALIYOR

Riley Horner, okulda da oldukça zor anlar yaşıyor. Horner,devamlı olarak aldığı notlara bakmak ve arkadaşlarına yetişebilmek için alarm kurmak zorunda kalıyor. Doktorlar çekilen MR ve yapılan tetkiklerin sonucunda halen bu olaya neyin sebep olduğunu anlamış değil. Horner’ın hafızasının kalıcı olarak gitmesinden korkuyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.