ABD’den bikinili pozlarını paylaşan Didem Soydan bu defa havuz başında!

Her fırsatta sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan Didem Soydan geçtiğimiz günlerde bikinili pozlarını paylaşmıştı. Takipçilerinin beğeni yağmuruna tutulan Soydan, bu defada havuza girerken ki görüntülerini paylaştı.
Takip et
ABD’den bikinili pozlarını paylaşan Didem Soydan bu defa havuz başında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arkadaşı Umut Eker‘le Miami tatiline devam eden Didem Soydan, son paylaşımlarıyla olay oluşturmaya devam ediyor. Son olarak bikinili halini takipçileriyle paylaşan meşhur model, bu defa havuz pozuyla hayran bıraktı.

HAVUZ İÇİNDE UZANDIĞI POZLARINI PAYLAŞTI

Sarı mayo giyen Soydan, havuz içinde uzandığı üç kareyi sosyal medya hesaplarından yayınladı. Soydan karelere, “Bugün modum” diyerek yazdı. Soydan, kareleriyle binlerce beğeni aldı.

PAYLAŞIMLARIYLA OLAY OLUŞTURUYOR

788 bin takipçisi olan Soydan, paylaşımlarıyla olay oluşturuyor. Meşhur model, geçtiğimiz günlerde Miami’de pembe desenli bikinisiyle pozları paylaşmıştı. Fit fiziğiyle dikkat çeken mankenin paylaşımını gören modacı Gülşah Saraçoğlu ile “Oha yıkıl” yorumunu yaparak ne kadar beğendiğini gösterdi.

ABD’den bikinili pozlarını paylaşan Didem Soydan bu defa havuz başında!ABD’den bikinili pozlarını paylaşan Didem Soydan bu defa havuz başında!ABD’den bikinili pozlarını paylaşan Didem Soydan bu defa havuz başında!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.