ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!

Koronavirüs ölümlerinin yarım milyonu geçtiği ABD’de meydana gelen olay duyanları şaşkına çevirdi. New York’ta lüks bir apartman dairesinin Kovid-19 salgınına karşın sanki bir parti merkezine çevrilmiş olduğu ev sahibinin şikayetiyle gün yüzüne çıktı. Daire gerçekleştirilen partilerin giriş ücreti ise sanki dudak uçuklattı.
Takip et
ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manhattan Yüksek Mahkemesi’nde salı günü açılan bir dava duyanları sanki şoke etti. New York’taki lüks bir apartman dairesinin sahibinin kiracılarına açtığı dava koronavirüs salgınını hiçe sayarak evde devamlı maskesiz ve mesafesiz partiler verenlerle alakalı…

ABD’de yeni tip koronavirüs sebebiyle yaşamını yitirenlerin sayısı son 24 saatte 854 artarak 543 bin 849’a çıktı. Ülke genelinde yapılan aşı sayısı ise 128 milyon 217 bini geçmiş vaziyette.

Kurt David ve Jean Elbaum-David isimli iki kiracı Kovid-19 salgını sona ermediği her gün yüzlerce insan virüs yüzünden yaşamını yitirdiği halde evlerini sanki ‘Maskesiz bir gece kulübü’ne çevirdiler.

Hudson Caddesi’ndeki evin sahibi kiracılarının dairesini korona partileri verilen bir yere dönüştüğünü öğrenir öğrenmez şikâyetçi oldu ve anında dava açtı. Komşuların da çok rahatsız olduğu partilerde her seferinde yüzden fazla kişinin katıldığı ve kesinlikle maske takılmadığı, yaşı tutmayan kişilere alkol kullandırıldığı ve hatta esrar da içildiği gün yüzüne çıktı.

ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!

Polis baskınında apartman dairesinde 120 kişinin maskesiz ve tedbirsiz biçimde partilediğini gören görevliler şaşkına döndü. Sözde partilerde görev yapan barmenler, DJ’ler ve ayak işlerine bakan çalışanlar da tutuklandı.

30 yaşındaki Kurt David, küçük yaştakilere alkol satmak suçlamasıyla karşı karşıya kalırken aynı zamanda Kovid-19 tedbirlerine karşı gelmek ve halk sağlığını tehlikeye atmak suçlarından dolayı da en az 15 bin dolar ceza ödemek mecburiyetinde kalacak.

ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!

Öte yandan bu korkunç aymazlıkla alakalı ortaya çıkan ayrıntı duyanları şoke etti. Partileri düzenleyen iki kafadarın giriş ücreti olarak 100 dolar gibi yüksek bir meblağ talep ettiği anlaşıldı.

Kovid-19 salgınını hafife aldığı yetmezmiş gibi yüzlerce insanın sağlığını tehlike atan Kurt David’in parti pozlarını sosyal medyadan paylaşmaktan çekinmediği de dikkatlerden kaçmadı.

ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!ABD’de zenginlere özel parti için giriş ücreti 100 dolar!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.