ABD’de Yasak Aşk, 2 Kadının Hayatına Mal Oldu

Amerika Birleşik Devletleri’nde eşi Jennair Gerardot (47)’u, Meredith Chapman (33) ile aldatan ve eşinin, metresini vurduktan sonra kendisini de vurarak öldürmesi ile sonuçlanan olaya dair ayrıntıları kitap haline getiren Mark Gerardot, büyük tepki gördü.

Amerika Birleşik Devletleri’nde evli bir çiftin aldatma ile zarar gören evlilikleri ölümle noktalandı. 47 yaşındaki Jennair  Gerardot, eşi Mark Gerardot’un kendisini aldattığını düşünmesi ve yanına taşınmak istemesiyle başlayan süreç, kadının cinayet işlemesi ve intihar etmesiyle sonuçlandı.

ABD’de Yasak Aşk, 2 Kadının Hayatına Mal Oldu
Mark Gerardot-Jennair Gerardot

KOCASININ METRESİNİ TAKİP ETİ VE ÖLDÜRDÜ

33 Yaşındaki Meredith Chapman, yaşadığı bölgedeki belediyede meclis üyesi olan birisiyle evlendi. Meredith Chapman’ın yaşadığı Delaware’de üniversitede çalışmaya başlayan Mark, işe başladıktan sonra Meredith Chapman’la tanıştı. Arkadaşlıkları zaman içinde ilişkiye dönen çift, birlikte çok fazla zaman geçirmeye başladı.

Eşi Mark’ın yanına taşınan Jennair, eşinin sık sık evden iş bahanesiyle ayrılmasının altıdan bir kadın olabileceğini düşünmeye başladı. Eşi Jennair’in olayı anladığını fark eden Mark, durumu daha fazla saklayamadı ve yasak aşkı itiraf etti.

İTİRAF, CİNAYETİ GETİRDİ

Eşinin kendisini aldattığı gerçeğini hazmedemeyen Jennair Gerardot, Meredith Chapman’ın evine gizlice girerek kadının eve gelmesini bekledi. Eve gelen Chapman’ı vuran ve ardından intihar eden kadın ABD gündemine oturdu.

Bu olayı anlatan bir kitap yazan Mark Gerardot ise iki kadının ölümünden de kendisinin sorumlu olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı