ABD’de, 3 Yaşındaki Çocuğunu Elleri Bağlı Yanan Evde bıraktı

Amerikan'nın Kaliforniya eyaletinde yaşanan olayda, Maricela Magana Ruiz, 3 yaşındaki çocuğunu elleri bağlı halde yanan evde bıraktı.

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde meydana gelen olayda, Maricela Magana Ruiz isimli bir kadın, 3 yaşında olan çocuğunu elleri bağlı bir şekilde yanan evde bıraktı. Kadın yaşanan bu olay sonrası gözaltına alındı.


Kaliforniya eyaletinde bir evde çıkan yangın üzerine çevredekiler olayı ekiplere bildirdi. Aldıkları ihbar sonrası olay yerine gelen ilk yardım ekipleri, yanan evde 3 yaşındaki bir çocuğu, elleri bağlı ve başına plastik poşet geçirilmiş bir şekilde buldu. Yanan evin başka bir odasında ise, ayakları bağlı olan Maricela Magana Ruiz, olayın şüphelisi olarak gözaltına alındı.

ÇOCUĞUN SAĞLIK DURUMU İYİ

Santa Paula Polis Departmanı ekipleri, Ruiz’in, ‘Çocuğun hayatını tehlikeye atmak’ suçundan dolayı şüpheli olarak gözaltına alındığını belirtirken, kadının kendini nasıl bağladığını ise henüz çözemediklerini aktardı. Kadının evi yakarak çocuğu yatağa bağladığı ve daha sonra da kendi ayaklarını bağladığı düşünülüyor. Hastaneye kaldırılan çocuğun sağlık durumun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşma devam ediyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı