ABD uyardı dünya nüfusunun yarısı ölecek, kıyamet virüsü geliyor!

Kıyamet virüsü nedir? Amerikalı bilim insanı Dr. Michael Greger, yaptığı son araştırmayla, dünya nüfusunun yarısını öldürebilecek ve tavuk çiftlikleri tarafından tetiklenecek 'kıyamet virüsü' olarak adlandırdığı salgın hastalık konusunda uyarılarda bulundu.

İlk olarak Çin’de ortaya çıkan ve bütün dünyaya ölüm saçan koronavirüs salgınıyla amansız mücadele sürerken, Amerikalı bilim insanından korkutan bir açıklama geldi.


”KÜMES HAYVANLARI OLDUKÇA SALGIN OLACAK”

Bilim adamı Dr. Michael Greger, dünya nüfusunun yarısını öldürebilecek tavuk çiftlikleri tarafından tetiklenen yeni bir salgın ile alakalı uyarılarda bulundu. Dr. Greger, söz konusu virüsü ‘kıyamet virüsü’ olarak nitelendirdi.

”Gerçek vebanın henüz gelmediğini” vurgulayan beslenme uzmanı Greger, hayvanlarla olan yakın bağlantımızın bizi en kötü salgın hastalıklara karşı savunmasız hale getirdiğini öne sürüyor.

“Bir kümes hayvanı olduğu sürece, salgın olacak” iddiasında bulunan doktor, kümes hayvanlarının yaratacağı bir salgın hastalığın dünya nüfusunun yarısını öldüreceğini öne sürdü.

”BİTKİ TEMELLİ BESLENİN” UYARISI

Bilim adamı, bitki temelli bir diyetin yararlarını savunarak ve tavuklardan uzak durulması gerektiğine vurgu yaptı.

İngiliz basını ise Dr. Greger’in söz konusu vaziyete ilişkin bir kitap çıkarttığını ve en çok satanlar arasında giren kitabın kamuoyunda büyük bir yankı uyandırdığını söyledi.


Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı