adplus-dvertising

ABD, UFO görüntülerini doğruladı!

ABD'de Pentagon geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve tartışmalara sebep olan UFO görüntülerinin donanma tarafından çekildiğini doğruladı.
Takip et
ABD, UFO görüntülerini doğruladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

UFO’lar (Unidentified Flying Object – Tanımlanamayan Uçan Obje) bir defa daha gündemde. Zira Pentagon’dan hayli konuşulacak bir açıklama geldi.

ABD, UFO görüntülerini doğruladı!

Bir belgesel yapımcısı olan Jeremy Corbell, geçtiğimiz günlerde bir video paylaşmış görüntülerde piramit biçiminde tanımlanamayan bir obje yer almıştı.

Videonun bir donanma personeli tarafından çekildiği iddiaları gündemden düşmemişti. Pentagon bu görüntünün bir donanma personeli tarafından çekildiğini doğruladı.

Yapılan açıklamada görüntülerin Ağustos 2019’a ait olduğu bilgisine de yer verildi.

ABD, UFO görüntülerini doğruladı!

Geçtiğimiz haftalarda eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe’den UFO münakaşalarını tekrardan alevlendirecek açıklamalar yapmıştı.

Ratcliffe, ABD’nin ses hızılı kolaylıkla geçen objelere dair elinde deliller olduğunu iddia etmişti. Söz konusu cisimlerin açıklanamaz manevralar yaptığını söyleyen Ratcliffe, bu görüntülerden kimilerinin yayınlandığının altını çizmişti.

PENTAGON, UFO DEPARTMANI KURMUŞTU ABD, UFO görüntülerini doğruladı!

Pentagon, geçtiğimiz dönemde UFO görüntülerini araştıracak yeni bir gözlem birimi kurmuştu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Pentagon Sözcüsü ekibin resmi isminin Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu olduğu açıklamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.