adplus-dvertising

9 Nisan Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi kim? Gelinim Mutfakta kim elendi?

Kanal D'nin fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın finali geldi çattı. Gelinlerin mutfakta yemek yaptığı, kaynanaların ise yapılan yemeklere puan verdiği Gelinim Mutfakta'da bugün (9 Nisan 2021) bir yarışmacı Gelinim Mutfakta'ya veda etti mi? İşte 9 Nisan 2021 Cuma Gelinim Mutfakta'da elenen ve birinci olan yarışmacı kim?
Takip et
9 Nisan Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi kim? Gelinim Mutfakta kim elendi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelinim Mutfakta birinci kim oldu? Gelinim Mutfakta kim elendi? Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’nın bugünkü bölümünde haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Sunuculuğunu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın yaptığı Gelinim Mutfakta’da gelinler 5 altın bilezik için en iyi tabağı çıkarmaya çalıştı. En düşük puanı alan yarışmacı ise yarışmaya veda etti. İşte 9 Nisan Gelinim Mutfakta son bölümünde yaşananlar…

9 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta’nın 9 Nisan 2021’de yayınlanan son bölümünde elenen yarışmacı yok. Bu hafta eleme yapılmadı ve yarışmacılar çok sevindi.

View this post on Instagram

A post shared by Gelinim Mutfakta (@gelinimmutfakta)

9 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA BİLEZİK KİM KAZANDI

Gelinim Mutfakta’da haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan isim AYTEN oldu.

9 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTIN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasına eğlenceli sunumlarıyla renk katan sunucu Seda Sayan ve Kayınvalideler tarafından yapılan puanlama neticesinde, günün birincisi olarak, çeyrek altını yakasına takan gelin Ece oldu.

9 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA NE PİŞİRİLDİ?

Yarışmacı gelinler bugünün birincisi olmak ve en yüksek puanları toplamak için Peynirli Gözleme yaptı. Gelinler tarafından yapılan kalburabastı yaptı. Seda sayan ve Kayınvalideler tarafından tadıldı ve puanlamalar gerçekleştirildi.

Gelinim Mutfakta 5 – 9 Nisan Haftalık Puan Tablosu

Ece : 42 +16 = 58
Esra : 49 +14-2 = 61
Ayten : 51 + 14 -2 = 63
Seda : 45 + 16 -2 = 59

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.