adplus-dvertising

9 Kasım 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 9 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 9 Kasım Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 09.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
9 Kasım 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 9 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

9 KASIM 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

03:30
Sao Paulo – Internacional
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

13:00
Giresunspor – Ankaraspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK Konferans Yayın
A Spor

13:00
Ümraniyespor – Efeler 09 Spor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK Konferans Yayın
A Spor

13:00
Keçiörengücü – Bulvarspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

13:30
Turan – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
Altınordu – Bodrumspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Bandırmaspor – Karacabey Bld.
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Boluspor – Tarsus İY
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Eyüpspor – Düzcespor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Gençlerbirliği – Bayburt GÖİ
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Manisa FK – Elazığ Karakoçan
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Academico Viseu – Camacha
Portekiz Kupası
Bilyoner

15:00
Samsunspor – Adanaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

17:00
Antalyaspor – Pendikspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

17:30
Pero Pinheiro – Vitoria Setubal
Portekiz Kupası
Bilyoner

18:00
Panetolikos – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:00
Famalicao – Dumiense
Portekiz Kupası
Bilyoner

18:00
Leixoes – Farense
Portekiz Kupası
Bilyoner

18:00
Nacional – Tondela
Portekiz Kupası
Bilyoner

18:30
CD Rabo Peixe – Sanjoanense
Portekiz Kupası
Bilyoner

19:00
Gaziantep FK – Kütahyaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

19:00
Atromitos – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Beira Mar – Pevidem
Portekiz Kupası
Bilyoner

20:00
Zalgiris Vilnius – FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner

20:30
Köln – B.Leverkusen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

20:30
Greuther Fürth – Hamburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 2, Tivibu Spor 3

20:30
Jahn Regensburg – Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1

20:30
Hansa Rostock – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 5, Bein Sports 5

20:30
Sandhausen – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4

20:30
Lecce – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus

20:30
Sassuolo – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:45
Casa Pia – Valadares Gaia
Portekiz Kupası
Bilyoner

21:00
Almeria – Getafe
İspanya La Liga
S Sport Plus

21:00
Sevilla – Real Sociedad
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

21:00
Beşiktaş – Serik Bld.
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

21:00
AEK – OFI Crete
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Levadiakos – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Guimaraes – Vizela
Portekiz Kupası
Bilyoner

22:00
Espanyol – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport Plus

22:30
E.Frankfurt – Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 4, Bein Sports 5

22:30
Leipzig – Freiburg
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

22:30
Schalke 04 – Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 5

22:30
Union Berlin – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3

22:30
Luzern – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Fiorentina – Salernitana
İtalya Serie A
S Sport Plus

22:45
Inter – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Torino – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, A Spor

22:45
Dundee United – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

22:45
Motherwell – Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

22:45
Glasgow Rangers – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

22:45
St.Mirren – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

23:00
Manchester City – Chelsea
İngiltere Lig Kupası
Yayın Yok

23:30
Mallorca – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

23:45
Estoril – Benfica
Portekiz Kupası
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.