adplus-dvertising

9 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 9 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 9 Ekim Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Hull City maçı saat kaçta? Fenerbahçe maçı hangi kanalda? 09.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
9 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 9 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Spor Toto Süper Lig – 9.Hafta

9 Ekim 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 9 Ekim Maç Programı

9 EKİM 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:30
Ituano – Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner

00:30
Tombense – CRB
Brezilya Serie B
Bilyoner

00:30
Vasco Da Gama – Novorizontino
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Ponte Preta – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:30
Nacional – Defensor Sporting
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

02:00
Hartford Athletic – Oakland Roots
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Indy Eleven – Charleston
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

02:00
Union Espanola – O’Higgins
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:30
Tampa Bay Rowdies – Loudoun United
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:00
Tigres – Necaxa
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
FC Tulsa – Monterrey Bay
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

03:30
Rio Grande – Phoenix Rising
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

04:30
El Paso Locomotive – Orange County
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Las Vegas Lights – Miami FC
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Wellington Phoenix – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

05:15
Cruz Azul – Leon
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

05:30
LA Galaxy 2 – Atlanta United 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

07:00
WS Wanderers – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

07:05
Kofu – Okayama
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

07:30
Busan – Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

08:00
Kanazawa – Ryukyu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Machida – Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Omiya Ardija – Renofa Yamaguchi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yamagata – Mito
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Suwon – FC Seoul
Güney Kore K-League
Bilyoner

10:00
Gwangju – Gyeongnam
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:30
Gimcheon Sangmu – Seongnam
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:30
Horn – Admira
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

11:30
Sturm Graz – First Vienna
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

12:00
Yokohama FC – Oita
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

12:30
Geylang – Tanjong Pagar
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

13:00
Kura Çekimi
UEFA Euro 2024
TRT Spor, UEFA.tv

13:00
Daegu – Suwon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Kauno Zalgiris – Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner

13:15
G.A. Eagles – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

13:30
Tuzlaspor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Torino – Empoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

13:30
Energetik BGU – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:00
Montpellier – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

14:00
Huddersfield – Hull City
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

14:00
Brommapojkarna – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner

14:00
Naestved – Koge
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Beyoğlu Yeni Çarşı – Büyükçekmece
TFF 3. Lig
Fuchs Sports TR

14:30
Heidenheim – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

14:30
Nürnberg – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect,Tivibu Spor 3

14:30
Sandhausen – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:30
Ümraniyespor – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Lokomotif Tiflis – Samgurali
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
Mechelen – Anderlecht
Belçika Pro League
S Sport Plus

15:00
Valladolid – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Aarhus – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

15:00
Skeid – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Sogndal – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Jonava – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
Cartagena – Leganes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

15:00
Etimesgut Bld. – Kömürspor
TFF 2. Lig
Etimesgut Belediyespor Youtube

15:00
Freiburg 2 – Rot Weiss Essen
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

15:15
Servette – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

15:15
Schaffhausen – Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

15:30
Sapancaspor – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

15:30
Sepsi – Farul Constanta
Romanya Liga 1
Bilyoner

15:30
Feyenoord – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
Utrecht – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

15:30
Sturm Graz – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Wolfsberger – SV Ried
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

15:30
Isloch Minsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:30
Kocaelispor – Fethiyespor
TFF 2. Lig
Kocaeli TV

16:00
Y.Malatyaspor – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Crystal Palace – Leeds United
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

16:00
West Ham – Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

16:00
Monza – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, A Spor

16:00
Salernitana – Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Udinese – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Angers – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Brest – Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Clermont – Auxerre
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

16:00
Nice – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

16:00
Qabala – Karabağ
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Ilves – Lahti
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
KuPS – Inter Turku
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

16:00
Elfsborg – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Malmö – Varnamo
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Sundsvall – Göteborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Östersunds – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Slaven Belupo – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Vejle – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Bravo – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
KR Reykjavik – Valur
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

16:00
OFI Crete – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

16:00
KGHM Zaglebie – Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:30
Monchengladbach – Köln
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Levadiakos – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Hatayspor – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Telavi – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
KAS Eupen – KAA Gent
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Kilmarnock – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Odense – Silkeborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Montevideo City – WS Wanderers
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

17:00
Hafnarfjordur – Leiknir
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Vestmannaeyjar – Keflavik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Akureyri – Breidablik
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Lierse – Standard Liege U23
Belçika 1. B Ligi

17:15
Cadiz – Espanyol
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Como – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Sudtirol – Benevento
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Real Zaragoza – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Boavista – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Neman – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:30
Lugano – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:30
FC Zurich – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

17:45
Heerenveen – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:55
Riteriai – Suduva
Litvanya A Lyga
Bilyoner

18:00
Haka – HJK Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

18:00
Rapid Wien – Austria Vienna
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Bodo Glimt – Sandefjord
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Jerv – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Molde – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Odds BK – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Stromsgodset – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:00
Viking – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

18:05
Rennes – Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

18:10
ND Gorica – Rijeka
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Hertha Berlin – Freiburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

18:30
Arsenal – Liverpool
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:30
Sabah Bakü – Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
AIK Stockholm – Helsingborg
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Djurgarden – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
Dunajska Streda – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

18:30
Lech Poznan – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Deportes La Serena – Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:30
Bursaspor – Tarsus İY
TFF 2. Lig
Line TV Bursa

19:00
Denizlispor – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Cremonese – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Eskişehirspor – Edirnespor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

19:00
Karşıyaka – Karaköprü Bld.
TFF 3. Lig
Yayın Yok

Futbol
19:00
Şanlıurfaspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Randers – Brondby IF
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

19:00
AS Trencin – Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Çorum FK – Amedspor
TFF 2. Lig
Çorum Time Facebook

19:00
Afjet Afyonspor – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Afjet Afyonspor Youtube

19:00
Batman Petrol – Erokspor
TFF 2. Lig
Batman Petrolspor Youtube

19:00
52 Orduspor – Elazığspor
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu

19:30
Real Sociedad – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Charleroi – Standard Liege
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 4

19:30
Panathinaikos – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Albacete – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Levante – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:00
Fenerbahçe – Fatih Karagümrük
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Casa Pia – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Shamrock Rovers – Shelbourne
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

20:00
Toluca – Juarez
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

20:00
Rosenborg – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:00
Banga – FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner

20:00
Türkiye – Angola
Ampute Dünya Kupası Final
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

20:30
Stuttgart – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

21:00
Everton – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

21:00
Vitesse – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Club Brugge U23 – Genk U23
Belçika 1. B Ligi

21:15
Mura – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:15
Aris – AEK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Atlanta United – New York City
MLS
Bilyoner

21:30
Chicago Fire – NE Revolution
MLS
Bilyoner

21:30
DC United – Cincinnati
MLS
Bilyoner

21:30
Miami FC – Montreal Impact
MLS
Bilyoner

21:30
NY Red Bulls – Charlotte Independence
MLS
Bilyoner

21:30
Orlando City – Columbus Crew
MLS
Bilyoner

21:30
Philadelphia Union – Toronto FC
MLS
Bilyoner

21:30
Petrolul – Steaua Bükreş
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:45
Roma – Lecce
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

21:45
Lille – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Barcelona – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
St.Gilloise – Cercle Brugge
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Sport Recife – Cruzeiro
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Liverpool Monterrey – Boston River
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Malaga – Andorra
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Braga – GD Chaves
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

23:00
Memphis 901 – New York RB 2
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

23:00
Ameliano – Olimpia Asuncion
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

23:30
Colo Colo – Curico Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.