88 Yaşındaki Emekliye Büyük Şok! Tüm Parasını Çekmişler

Bayram ikramiyesi ile emekli maaşını çekmek için bankaya giden 88 yaşındaki emekli “Tüm paranız ATM’den çekilmiş” yanıtını duyunca şok oldu. Polisi arayan adam dolandırıldığını söyledi.

Kocaeli’de yürek yakan bir olay yaşandı. Bayram’da hesabına yatan emekli maaşı ile bayram ikramiyesini almak için bankaya giden 88 yaşındaki emekli şoku yaşadı.

BANKACININ YANITI YAŞLI ADAMI ŞOK ETTİ

Gölcük ilçesinde yaşayan 88 yaşındaki Osman S. isimli şahıs Kurban Bayramı’ndan önce hesabına yatan emekli maaşı ile bayram ikramiyesini almak için banka şubesine gitti. Gişedeki çalışana bilgilerini veren 88 yaşındaki adam hesabında hiç para olmadığını öğrenince şok oldu. Çalışandan hesabı tekrar kontrol etmesini isteyen adam “Paranız 15 Ağustos’ta ATM’den çekilmiş” yanıtını aldı. Bunun üzerine dolandırıldığını iddia eden adam hemen polisi arayarak yardım istedi.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Olay yerine gelen polislere dakikalarca dil döken adam dolandırıldığını söyleyip, kartını kimseye vermediğini, banka bilgilerini de kimsenin bilmediğini dile getirerek şikayetçi oldu. Polisin olay ile ilgili soruşturma başlattığı ve paranın çekildiği ATM’nin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyeceği öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı