85 Yaşındaki Tacizci Tutuklandı

Demirciler Mahallesi Hendekyanı Caddesi İnönü İlkokulu’nun önünde 3 çocuğun yanına yaklaşarak para veren ve parayla kandırdıktan sonra taciz etmeye başlayan Ahmet T. isimli 85 yaşındaki şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bartın’ın Demirciler Mahallesi Hendekyanı Caddesi İnönü İlkokulu’nun önünde durakta bekleyen 3 çocğun yanına yaklaşarak para veren ve çocukları taciz etmeye başlayan 85 yaşındaki adam, çevredeki duyarlı vatandaşların durumu fark edip polisi araması sonucu göz altına alındı.

Dün gerçekleşen olayda 85 yaşındaki Ahmet T.’nin duraktaki çocuklara elle tacizde bulunduğunu gören vatandaşlar polisi arayarak durumu ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı gözaltına alarak ifadesine başvurmak için emniyete götürdü.

DAHA ÖNCE DE AYNI SUÇTAN GÖZALTINA ALINMIŞ

85 yaşındaki Ahmet T.’nin daha önce de taciz suçundan gözaltına alındığı fakat akli dengesinin olmadığı gerekçesiyle serbest bırakıldığı öğrenildi. Bu olayda ise ifadesi alınan 85 yaşındaki Ahmet T., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Bartın Kapalı Cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı