adplus-dvertising

Şort Giydiği İçin Saldıran Sanığa Toplamda 21 Ay Ceza

İstanbul Pendik'te yaşanan ve şort giydiği için saldırıya uğrayan Melisa Sağlam'ın davası sonuçlandı. Saldırgan Ercan Kızılateş'e 5 ay ceza verildi. Önceki cezaları da eklenen Kızılateş 21 ay cezaevinde kalacak.
Takip et
Şort Giydiği İçin Saldıran Sanığa Toplamda 21 Ay Ceza
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki yıl önce Pendik’te dolmuştan inerken Melisa Sağlam’a şort giydi gerekçesi ile saldıran Ercan Kızılateş hakkında karar verildi. İstanbul Anadolu 14. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada hakim Ercan Kızılateş’e ‘Edepsiz ve hayasız” dediği için 5 ay ceza verdi. Önceki dosyasından bulunan suçlar da eklenince toplam 21 ay cezaevinde kalması kararlaştırıldı.

“ÇOK MUTLUYUM”

Mahkeme çıkışı açıklamalarda bulunan Sağlam çok mutlu olduğunu dile getirdi ve avukatlara, adalete ve yanında olanlara teşekkür etti. Bir olayın peşinden gidince sonuca bağlanacağını gördüğünü söyleyen Melisa Sağlam sessiz kalmamamız gerektiğinin altını çizdi.

Bu tür olayların da herkes tarafından duyulmasının gerekliliğine inanan Sağlam, “Çünkü biz susmadıkça, onlar susacak. Nasıl biz sustukça onlar bu eylemleri yapmaya devam ediyorsa, biz susmadıkça da onlar bu eylemleri yapmaktan çekinecekler.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.