8 Temmuz Survivor 130. yeni bölüm fragmanı

Survivor'daki çeyrek finalin ilk günlerinde yapılan toplu SMS oylamasının sıralamasına göre, Yasin, Sercan ve Berkan arasından en az oyu alan yarışmacı olan Sercan Yıldırım, Survivor'dan elendi. Peki 8 Temmuz Survivor 130. bölümde neler yaşanacak, dokunulmazlık oyununu kim kazanacak, ilk eleme adayı kim, final programı ve ayrıntılar haberimizde.
Takip et
8 Temmuz Survivor 130. yeni bölüm fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’dan elenen isim olan Sercan Yıldırım veda öncesinde yaptığı konuşmada, “Survivor benden ne istediyse onu vermeye çalıştım. Buradan gönlüm rahat gidiyorum. Ama duygusallığım burada yaşadıklarıma veda ettiğim içindir. Buradaki herkes bana çok şey kattı. Tartışsak da kavga da etsek buradaki herkesi çok seviyorum. Dışarıda da hepsiyle görüşeceğimi düşünüyorum” dedi.

ACUN: DAHA İLERİ GİTMESİ GEREKEN BİR İSİMDİN
Acun Ilıcalı ise, “Elendiğin için üzgünüm. Yıllarca unutulmayacak bir performans sergiledin. Tarzın, tavrın, efendiliğinle. Bana göre daha ileri gitmesi gereken biriydin. Buradan başın dik olarak çıkıyorsun. Dışarıda takdiri çok daha iyi duyacaksın. Eminim Bursaspor’da şampiyon olduğun dönemin tazelendiğini hissedeceksin” dedi.

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun Son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul’a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.