8 Şehit Verdiğimiz Nusaybin Saldırısının Görüntüleri Çıktı

YPG'li teröristler tarafından Mardin'in Nusaybin ilçesine yapılan ve 8 kişinin şehit olduğu havanlı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

Suriye’de güvenli bölge kurmak için yapılan Barış Pınarı Harekatı çerçevesinde köşeye kıstırılan terör örgütü YPG/ PKK’nın, işgali altındaki yerlerden Mardin’in Nusaybin ilçesine yapılan ve 8 kişinin şehit düştüğü, 35 kişinin de yaralandığı saldırı anı bir binaya ait güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.


SALDIRI ANI KAMERALARA YANSIDI

Binanın bahçesi, girişi ve içinde güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülere, havan mermilerinin düştüğü anlar ve saldırının büyüklüğü yansıyor.

Videolarda, havan mermisinin düşmesinin sonrasında patlama anı, meydana gelen tahribat ve vatandaşların endişesi görülüyor.

YARALILAR YERDE SÜRÜNDÜ

Patlamadan evvel binaya giren ve koşuşturanların olduğu videoda, bir annenin kucağındaki çocuğunu korumaya çalıştığı, yaralanan bir kişinin de yerde süründüğü fark ediliyor.

6 gün evvel Mardin’in Nusaybin ilçesinde YPG/PKK’lı teröristler tarafından sivillere dönük yapılan saldırıda 8 sivil şehit düşmüş, 35 kişi de yaralanmıştı.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı