8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Çekilişin tamamlanmasının ardından yine Sayısal Loto bilet sorgulama da millipiyangoonline.com üzerinden yapılabilecek. Peki, 113 milyon liraya yakın büyük ikramiyeye sahip olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi ne zaman, saat kaçta? 8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları bugün canlı çekiliş sonrası Milli Piyango Online adresinde ve haberimizde yer alacak.
Takip et
8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Talihli adaylarının joker ve süperstar numaraları ile kazançlarını katladıkları Çılgın Sayısal Loto’da haftanın son çekilişi bugün yapılacak. Devasa ikramiye tutarının sahibi olmak isteyen şans oyunu tutkunları 113 milyon lira için 6 talihli numarayı bilmeye çalışacaklar. İşte çekiliş öncesinde şans oyunu tutkunlarının bilmesi gerekenler…

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI NELER?

MPİ tarafından belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına göre birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlar olmaktadır.

8 OCAK 2022 SAYISAL LOTO SONUÇLARISORGULAMA

Sayısal çekilişi cumartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SAYISAL LOTO SONUÇ SAYFASI

8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

18-39-49-60-75-77

JOKER:13

SÜPERSTAR:87

8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları8 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.