8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

TV8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de heyecan dorukta. Yayınlanan 70. bölümde yaşanan tartışmalar dikkat çekiyor. Acun Ilıcalı, ödül oyunlarının artık daha görkemli olacağını açıkladı. Peki bu akşam 8 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor erzak ödülünü hangi takım kazandı? Ödül ne? Diş macunu ve fırçasını hangi takım kazandı?

Survivor 2020’de final haftalarına artık sayılı günler kaldı. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunuculuğu ile sevenlerinin karşısına çıkacak yarışmada, Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyununu için karşı karşıya geliyor. Mert’in, Ersin ve Elif ile yaşadığı tartışma dikkatten kaçmıyor.

8 MAYIS CUMA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI, ÖDÜL NE?

Her yarışmada daha büyük ödüller vereceğini açıklayan Acun Ilıcalı bugün de güzel bir ödül hazırladığını belirtti.

Kazanan takım dağ evinde kalacak.

Yarışmayı kazanan takım ayrıca biftek (steak), elma dilim patates, çilekli pasta ayrıca diş fırçası ve macunu kazanacak.

8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

Geride olmalarına rağmen bir anda atağa kalkan gönüllüler 10-8 kazandılar.

Kazanan GÖNÜLLÜLER oldu.

CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYARAK ANLIK DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLİRSİNİZ…

Ayrıntılar geliyor.

8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne? 8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

Mert ve Elif arasında şaşırtan tartışma

Survivor 2020 Ünlüler takımının arasında hiçbir problem olmadığı ve birbirlerine karşı her zaman saygılı ve seviyeli oldukları düşünülüyordu. Ancak yarışmada sona doğru gidildikçe dengeler değişiyor ünlüler takımında da taraflar belli olmaya başlıyor. Bunun en net görüntüsü ise bu akşam erzak ödülü oyunu sırasında ortaya çıkacak. Ünlüler takımı kadın yarışmacıları Mert’in geçtiğimiz hafta yaptığı yanlış strateji yüzünden Aşkım’ın elendiğini düşünürken Mert’e karşı bir cephe almış durumda. Bu akşam ödül oyununu sırasında ünlüler takımından Mert ve Elif arasında ciddi bir tartışma yaşanacak.

8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

Ardahan ve Sercan birbirine giriyor

Diğer yandan ödül oyunları büyüdükçe takımlar arasındaki gerilimde büyümeye devam ediyor. Survivor 2020 yeni bölümde Ardahan ve Sercan arasında da ciddi bir tartışma yaşanıyor hatta Ardahan Sercan’ın üstüne yürüyor.

8 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? Ödül ne?

SURVİVOR TEK TAŞ YÜZÜK OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın 68. bölümünde yarışmacılar tarihi ödül için kıyasıya mücadele ettiler. Ödül ise Anneler Günü’ne özel olarak seçildi. Kazanan takımın annelerine 1’er karat tek taş verilecek. 5’te biten oyunda kazanan takım Gönüllüler oldu.

6 MAYIS SURVİVOR SEMBOL OYUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da kadın yarışmacılardan sembolü Nisa kazanırken, Survivor’da erkek yarışmacılardan sembolü Yasin kazandı.

SURVIVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor’da adaya veda eden isim Aşkım oldu.

Survivor’da haftanın SMS sıralaması ve birincisi belli oldu. Ünlüler takımından en çok SMS’i alan isimler sırasıyla Mert, Ersin ve Aycan oldu. Gönüllüler takımından ise Barış ve Ardahan en çok SMS’i alan isimler oldu. Survivor’da haftanın ilk eleme adayları gönüllüler takımından Berkan ve ünlüler takımından Mert olmuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı