8 Kasım Pazartesi On Numara sonuçları! On Numara Çekilişi Canlı İzle

8 Kasım On Numara sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 8 Kasım Pazartesi Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı mı? Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On Numara çekilişi canlı izle! 8 Kasım On Numara hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar…
Takip et
8 Kasım Pazartesi On Numara sonuçları! On Numara Çekilişi Canlı İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

8 Kasım On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 8 Kasım 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası!  8 Kasım Pazartesi Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı mı?  Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi?

8 KASIM PAZARTESİ ON NUMARA SONUÇLARI- KAZANAN NUMARALAR

Milli Piyango Online’da yer alan On Numara çekilişi bu akşam saat 20:00’de gerçekleşiyor. Çekiliş www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV’den canlı olarak aktarılacak.

4-8-13-16-21-25-29-31-35-39-44-51-53-55-56-59-65-66-70-71-74-80

8 Kasım Pazartesi On Numara sonuçları! On Numara Çekilişi Canlı İzle

8 Kasım Pazartesi On Numara sonuçları! On Numara Çekilişi Canlı İzle

ON NUMARA SONUÇLARI TAKİBİ İÇİN TIKLAYINIZ…

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir. On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.