8 Kasım MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de dün gece yeni bir hafta için mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları tespit edildi. İki kaptanın tespit edildiği rekabet dolu gecede kaptanlık düellosunu kazanan yarışmacı takımına büyük avantaj kazandırırken yeni takımlar da tespit edildi. Peki, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 8 Kasım’da MasterChef’te düelloyu kim kazandı? İşte dün gece yaşananlar..
Takip et
8 Kasım MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MasterChef’te dün gece düelloyu kazanan isim son bölümde belli oldu. Heyecan dolu anların ekranlara geldiği gecede yarışmacılar ilk etapta kaptanlık oyununda kazanmak için mutfakta bütün hünerlerini gösterdi. TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan MasterChef Türkiye’nin pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde kaptanlık oyununda pide ve Trabzon yağlısı yemekleri yapıldı.

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

8 Kasım MasterChef kaptanlık oyununu kazanan ve yeni takımlar belli oldu. Safanur’un mavi takım kaptanı olduğu MasterChef Türkiye’nin ekranlara gelen 8 Kasım tarihli 108. bölümünde kırmızı takımın kaptanlığına da Mert seçildi.

MASTERCHEF DÜELLOYU KİM KAZANDI?

MasterChef’te düelloyu kim kazandı sorusunun cevap bulduğu gecede kaptanlık oyunu mücadelesi meydana geldi. İki aşamalı oyunun sonrasında Safanur haftanın kaptanı olurken düelloyu ise kırmızı takım kaptanı Mert kazandı. Kaptanlar düellosunda kazanılacak avantaj ise karşılıklı olarak birer yarışmacı değiştirme hakkı olarak açıklandı. Fakat Mert bu hakkı kullanmak istemedi.

8 Kasım MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?MASTERCHEF’TE TAKIMLAR

Safanur ve Mert’in kaptan olduğu haftada yarışmacı seçimi yapıldı. Kaptanlar takımları kurarken başarılı buldukları adları seçti. MasterChef’te bu hafta takımlar şu şekilde kuruldu;

MAVİ TAKIM: Safanur (Kaptan), Eren, Hasan, Tahsin, Dilara, Pelin

KIRMIZI TAKIM: Mert (Kaptan), Sergen, Azize, Araz, Burcu

8 Kasım MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?8 Kasım MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.