8 Kadınla Evli Olduğu İddia Edilen Ömer Sırtaş Yayına Bağlandı

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda ortaya çıkan olay ile alakalı olarak Ömer Sırtaş yayına bağlandı. Sırtaş eşleri için Allah yardımcıları olsun dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda Ömer Sırtaş’ın 8 kadın ile evli olduğu belirtildi. Gündeme gelen bu olaydan sonra Ömer Sırtaş bugün yayına bağlandı ve açıklamalarda bulundu.

ALLAH YARDIMCILARI OLSUN DEDİ STÜDYODAKİLER GÜLDÜ

Yayına bağlanan Sırtaş’a, Müge Anlı “Görüştüğünüz kadınlar pek iyi değiller.” dedi ve Sırtaş buna karşılık olarak, “Allah yardımcıları olsun benim diyebileceğim bir şey yok. Yayına bağlanmaya son anda karar verdim, bağlanmak istemiyordum zaten.” ifadesini kullandı. Sırtaş’ın “Allah yardımcıları olsun.” demesinden sonra stüdyodaki izleyiciler ve Müge Anlı bir anda güldü.

“HEPSİNİN BİRBİRİNDEN HABERİ VARDI”

Müge Anlı olayı Ömer Sırtaş’tan dinlemek istedi ve sonrasın Sırtaş, üçüncü eşinin her şeyi anlattığını belirterek “Burada benim üzerime attıkları suçları ispat edecekler. Haklarında ceza davası açtım onların.” dedi. Bunun üzerine Müge Anlı çocuk olmuş deyince Ömer Sırtaş, “8 kadınla birlikteymişim, bir sürü çocuğum varmış, 7 kadınla aynı anda evlenmiş, haber kanallarına çıkıp beni kötülemeleri aşağılamaları.” üzerine dava açtığını belirtince Müge Anlı da 7 kadın olmadığına hak verdi ve, “Bana dışarıdan karışmak düşmez, sizinle o hayatı paylaşan insanlar bebek sahibi oluyorsa hayatınızda söz sahibi de oluyorlar.” dedi.

Ömer Sırtaş bunun üzerine, “Benimle birlikteyken benim birinci eşimden son kendilerine kadar haberleri yok muydu? Hiçbirinden hiçbir şey saklamadım.” dedi ve yaşanan süreci anlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı