adplus-dvertising

8 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 8 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 8 Ekim Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Giresunspor - Beşiktaş saat kaçta hangi kanalda? 08.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
8 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 8 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Spor Toto Süper Lig – 9.Hafta

8 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 8 Ekim Maç Programı

8 EKİM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Criciuma – Nautico
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Huachipato – Coquimbo Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:15
Cerrito – Albion
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

03:30
CSA – Sampaio Correa
Brezilya Serie B
Bilyoner

07:30
Anyang – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

08:00
Iwata – Kashima Antlers
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kawasaki Frontale – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Vissel Kobe – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kyoto – Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Sapporo – Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Yokohama Marinos – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Albirex Niigata – Vegalta Sendai
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Blaublitz – Chiba
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kumamoto – Kusatsu
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
V Varen Nagasaki – Tokushima
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Pohang – Jeju United
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Brisbane Roar – Macarthur Bulls
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
CC Mariners – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Tokyo – Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Urawa – Sagan Tosu
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Kashiwa Reysol – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Jeonnam Dragons – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:30
Ulsan – Jeonbuk
Güney Kore K-League
Bilyoner

11:00
Grulla Morioka – Verdy
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

11:45
Sydney FC – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

12:30
Gimpo – Daejeon Citizen
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

12:30
Hougang – Tampines
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

12:30
Young Lions – Balestier Khalsa
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

13:00
Gangwon – Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:00
Dziugas Telsiai – BC Siauliai
Litvanya A Lyga
Bilyoner

13:30
Bodrumspor – Sakaryaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

13:30
Keçiörengücü – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

14:00
Braunschweig – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

14:00
Darmstadt 98 – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

14:00
Hansa Rostock – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

14:00
Sonderjyske – Hobro
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

14:00
Slutsk – BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

14:30
İstanbulspor – Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:30
Saburtalo Tiflis – Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
St.Johnstone – Celtic
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

15:00
Almeria – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
HIFK Helsinki – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

15:00
Hillerod – Vendsyssel
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Cluj – Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bilyoner

15:00
Ascoli – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Brescia – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Pisa – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Ternana – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Venezia – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner

15:30
Liefering – Floridsdorfer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Sassuolo – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

16:00
Sebail – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

16:00
Bordeaux – Metz
Fransa Ligue 2
Bein Sports Max 2

16:00
Degerfors – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Östers – Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Skövde – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Vasteraas – Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Tabor Sezana – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Zhodino – Gomel
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

16:00
Slask Wroclaw – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:15
Al Wasl – Al Dhafra
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Khorfakkan – Al Bataeh
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:30
Augsburg – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Bochum – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

16:30
B.Leverkusen – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

16:30
Mainz – Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

17:00
Bournemouth – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Chelsea – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Manchester City – Southampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Newcastle – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

17:00
Antalyaspor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Genk – Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Hibernian – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Livingston – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Glasgow Rangers – St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Chapecoense – Operario
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
Rentistas – River Plate
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

17:00
Mjondalen – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Akranes – Fram
İzlanda Úrvalsdeild
Bilyoner

17:00
Panetolikos – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Deinze – Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Stoke – Sheffield Utd
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:15
Atletico Madrid – Girona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Frosinone – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Reggina – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Ponferradina – Granada
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Santa Clara – Sporting
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Smart Spor HD, Spor Smart

17:30
Volendam – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:00
Marsilya – Ajaccio
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

18:00
A.Klagenfurt – Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Altach – Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
LASK – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:30
Neftçi Bakü – Turan
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:30
Maribor – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
FC Vitebsk – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

18:30
Legia Varşova – Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

18:30
Antofagasta – Palestino
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:00
Eyüpspor – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Samsunspor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

19:00
Milan – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
VPS – Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner

19:00
Al Wahda – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Banska Bystrica – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Michalovce – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Skalica – Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Sarpsborg 08 – Haugesund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Grasshoppers – Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Lausanne Ouchy – FC Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

19:00
FC Will – Yverdon
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

19:15
Seraing – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
Zulte Waregem – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
B.Dortmund – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Brighton – Tottenham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Sevilla – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Ionikos – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Huesca – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:30
Las Palmas – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
Sparta Rotterdam – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Giresunspor – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Benfica – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

20:00
Portimonense – Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Smart Spor 2, Spor Smart 2

20:00
Dundee United – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

20:00
Amiens – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Caen – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Grenoble – Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Guingamp – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Le Havre – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Paris FC – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Pau – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Quevilly Rouen – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Kopenhag – Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:05
Hajduk Split – Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

20:30
Shakhtyor Soligorsk – FC Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

21:00
Cracovia Krakow – Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:00
Universidad Catolica – Nublense
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
RWDM – Beerschot
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:30
Hamburg – Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 3, Bein Sports 5

21:30
Rapid Bükreş – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:30
Young Boys – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Bologna – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Club Brugge – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

22:00
Reims – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Getafe – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Bahia – Brusque
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
Danubio – Fenix
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
NEC Nijmegen – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Burgos – Alaves
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Paços Ferreira – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

22:30
Londrina – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.