adplus-dvertising

787 Tüfekle Yakalandı, Rekor Ceza Aldı

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'nde gerçekleştirilen operasyonda kaçak silah deposunda gözaltına alınan A.Ö.'ye toplamda 550 bin TL para cezası kesildi.
Takip et
787 Tüfekle Yakalandı, Rekor Ceza Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından bir depoya düzenlenen baskında, deponun kaçak üretilen tüfeklerle dolu olduğu tespit edildi. 787 tüfekle yakalanan A.Ö.’ye her bir tüfek için 700 TL olmak üzere toplamda 550 bin 900 TL para cezası eksildi.

787 Tüfekle Yakalandı, Rekor Ceza Aldı

HER TÜFEĞE AYRI AYRI CEZA KESİLDİ

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen operasyon sonucunda 787 adet tüfek ele geçirildi. Depodaki tüfeklerin Konya’da üretildiği ve hepsinin internet üzerinden satışının yapıldığı açıklandı. 700 liradan başlayan fiyatlarla satıldığı öğrenilen tüfeklerin, kapıda ödeme sistemi ile satıldığı da ortaya çıktı. Savcılık talimatıyla serbest bırakılan A.Ö., rekor bir para cezasına çarptırıldı.

Silah kaçakçılığı yapmadığını ve sadece ava çıkan insanlara tüfek sattığını söyleyen A.Ö., her bir tüfek için 700 TL, toplamda 550 bin 900 TL para cezasına çarptırıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.