75 Yaşındaki Adam, Fuhuş İçin Anlaştığı Kişi Travesti Çıkınca Bıçakladı

Bursa’da 75 yaşındaki Rafet Ö. ile para karşılığında birlikte olmak istediği transseksüel birey arasında tartışma çıkınca Rafet Ö. Sima Ç.’yi kolundan bıçakladı.

Olay Bursa’nın Osmangazi ilçesinde meydana geldi. Rafet Ö. isimli yaşlı adam sokakta bulduğu bir kartvizit üzerinde yazılı olan hayat kadınını aradı. Görüşmenin ardından Rafet Ö. kendisini Okşan olarak tanıtan kişi ile para karşılığında ilişki için anlaştı.

Ardından telefonda verdiği kişinin adresine giden Rafet Ö. telefonda kendisini Okşan olarak tanıtan kişinin travesti olduğunu anlayınca geri gitmek istedi. Bu sırada Okşan isimli kişi ile Rafet Ö. arasında tartışma çıktı.

KOLUNDAN BIÇAKLADI

Rafet Ö.’nün telefonunu alan Okşan isimli Sima Ç. telefonu vermeyince yaşlı adam Sima Ç.’yi kolundan bıçakladı. Kolunda yaralanan Sima Ç. ise kendisini bıçaklayan Rafet Ö.’yi başına vurarak yaraladı. Olayın ardından gelen polis ekipleri ikilinin ifadelerine başvurdu.

Yaşlı adam, Sima Ç.’yi telefonunu aldığı için bıçakladığını söyledi. Rafet Ö. ve Sima Ç. gelen ekiplerin ilk müdahalesinin ardından hastaneye, tedavinin ardından da emniyete götürüldü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı