adplus-dvertising

7 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 7 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 7 Ocak Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 07.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
7 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 7 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

Spor Toto Süper Lig – 18.Hafta

7 Ocak 2023 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 7 Ocak Maç Programı

7 OCAK 2023  CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:15
Famalicao – Vizela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

04:00
Necaxa – Atlas
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

06:10
Mazatlan – Leon
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

09:00
CC Mariners – Adelaide United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Sydney FC – Wellington Phoenix
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Cangzhou – Shanghai Shenhua
Çin Federasyon Kupasi
Bilyoner

11:30
Wuhan Three Towns – Shandong Taishan
Çin Federasyon Kupasi
Bilyoner

11:45
Melbourne City – Western United
Avustralya A Ligi
Bilyoner

13:00
Fenerbahçe – Kayserispor
TFF Elit U19 Ligi
FB TV

15:00
Evreux – Bastia
Fransa Kupası
Bilyoner

15:00
Grasse – Tamponnaise
Fransa Kupası
Bilyoner

15:00
Galatasaray – Edirnespor
TFF Elit U14 Ligi
GS TV

15:30
Crystal Palace – Southampton
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 2

15:30
Gillingham – Leicester City
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3

15:30
Reading – Watford
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 4

15:30
Tottenham – Portsmouth
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 1

15:30
Malezya – Tayland
AFF Kupasi
Bilyoner

15:30
Salford – Northampton
İngiltere EFL league 2
Bilyoner

16:00
Hatayspor – Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Fiorentina – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport 2, S Sport Plus

17:00
Galatasaray – Trabzonspor
TFF Elit U17 Ligi
GS TV

17:30
Hyeres – Marsilya
Fransa Kupası
Bein Sports 4

17:30
Linas Monthery – Lens
Fransa Kupası
Bein Sports Max 2

17:30
Lyon – Metz
Fransa Kupası
Bein Sports Max 1

17:30
US Avranches – Brest
Fransa Kupası
Bilyoner

17:30
Strasbourg Koenigshoffen – Clermont
Fransa Kupası
Bilyoner

18:00
Hull City – Fulham
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 1

18:00
Aberdeen – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Celtic – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Ross County – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
St.Mirren – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
KAS Eupen – Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Blackpool – Nottingham Forest
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 4

18:00
Bournemouth – Burnley
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3

18:00
Middlesbrough – Brighton
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 2

18:15
Villarreal – Real Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

18:15
Andorra – Real Oviedo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:30
RKC Waalwijk – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:30
Levadiakos – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

18:30
Arouca – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

19:00
Beşiktaş – Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Juventus – Udinese
İtalya Serie A
Bein Sports 4, S Sport 2

20:00
Virois – Nantes
Fransa Kupası
Bein Sports 4

20:00
Granville – Niort
Fransa Kupası
Bilyoner

20:00
Le PuyenVelay – Nice
Fransa Kupası
Bilyoner

20:00
Monaco – Rodez
Fransa Kupası
Bilyoner

20:00
Plabennec – Vannes
Fransa Kupası
Bilyoner

20:00
Thaon – Amiens
Fransa Kupası
Bilyoner

20:00
Villerupt Thil – Annecy
Fransa Kupası
Bilyoner

20:15
Cercle Brugge – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner

20:15
Oostende – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Mallorca – Valladolid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

20:30
Lamia – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Brentford – West Ham
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 1

20:30
Coventry – Wrexham
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3

20:30
Malaga – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:45
AZ Alkmaar – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Guimaraes – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

21:00
Sheffield W. – Newcastle
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 2

22:00
Fortuna Sittard – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:45
Monza – Inter
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Antwerp – KAA Gent
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

22:45
Bordeaux – Rennes
Fransa Kupası
Bein Sports 4

23:00
Espanyol – Girona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

23:00
PSV – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:00
Liverpool – Wolves
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 1

23:00
Alaves – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:30
Casa Pia – Porto
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.