7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’in bu akşamki yeni bölümünde geçen hafta oynanan ve Acun Ilıcalı ile İrem Kanan’dan oluşan Acun Medya takımının, voleybol maçında Evrim ile Nisa’dan oluşan Survivor 2020 takımını mağlup etmişti. .Oyun sonrasında Evrim, rövanş maçı talep etmişti. Bu akşamki bölümde bu maçın rövanşı ekranlara geldi. Merakla beklenen mücadelede kazanan taraf kim oldu? Evrim ve Nisa'yı kim tuttu? Kazanan için ödül ne? 7 mayıs voleybol hangi takım kazandı?

Bir takımda Acun Ilıcalı ve İrem Kanan diğer takımda ise gönüllüler takımından Nisa ve Evrim birlikte mücadele ediyor.  Önceki maçı Acun Ilıcalı ve İrem Kanan kazanmıştı. Geçen haftaki maçta kızları sadece Cemal Can tutmuştu.

Survivor 2020 yarışmasında geçtiğimiz hafta perşembe günü yine aynı takımlar mücadele etmiş ve kazanan Acun Ilıcalı ile İrem Kanan olmuştu. Maçın ardından Evrim fazlası ile üzülürken ödülü onların da yemesi teklif edilmiş ancak kabul etmemişti. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde ınstagram hesabında voleybol maçının rövanşı olup olmaması konusunda bir anket yaptı. İzleyiciler de yoğun bir şekilde tekrar maçın oynanmasına isterken Acun Ilıcalı rövanş maçı yapacaklarını açıkladı.

7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?

VOLEYBOL MAÇINDA ÖDÜL NE?

Makarna ve şekerpare

7 MAYIS VOLEYBOL MAÇINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

ACUN MEDYA yine kazandı.

Ayrıntılar geliyor.

7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı? 7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?

EVRİM VE NİSA’YI TUTANLAR

Yasin, Cemal Can, Mert, Ersin, Ardahan, Berkan

7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı? 7 Mayıs Survivor voleybol maçını kim kazandı? Evrim ve Nisa kazandı mı?

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı