7. Koğuştaki Mucize Gişeleri Alt Üst Ederek İzleniyor

Oyuncu kadrosu ve harika oyunculuk performanslarıyla gişeleri alt üst eden 7. Koğuştaki Mucize toplamda ne kadar izlendi?

Oyuncu kadro kalitesi ve oyuncuların performansı sayesinde izleyicilerde derin iz bırakan 7. Koğuştaki Mucize filmini kaç kişi izledi? Vizyona girmesiyle beraber gişelerde rekora koşan filmin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ve filmin konusu nedir? Haberimizden film hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.


7. Koğuştaki Mucize filmi dram türündeki olayları ve oyuncuların performansı sayesinde işlenen konuyu seyirciye geçirmeyi başardı. Duygulu ve etkileyici sahneler yer alan film gösterime girmesiyle beraber sinema salonlarını tamamen doldurdu.

ÖZÜNDE GÜNEY KORE UYARLAMASI

Güney Kore filmi “Miracle in Cell No.7” uyarlaması olan filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturdu. 7. Koğuştaki Mucize senaristliğini ise Kubilay Tat üstlendi.

İZLENME RAKAMLARI

7. Koğuştaki Mucize ilk 3 gününde toplam 615.411 izlenme sayısına ulaştı ve 11.267.063.00 hasılatla rekora imza attı. Film 1 hafta içinde toplam 1 milyon seyirci barajını aşarak en çok seyredilen filmler arasında birinci sırada yer aldı. Filmin 9. Gününde izlenmesi ise 1.206.402’dir.

Nisa Sofiya Aksongur, Aras Bulut İynemli, Mesut Akusta, İlker Aksum, Yurdaer Okur, Yıldıray Şahinler, Deniz Baysal, Sarp Akkaya, Celile Toyon ve Deniz Celiloğlu gibi başarılı isimler filmde yer aldı.

İDAM CEZASI ALAN MEMO

7. Koğuştaki Mucize filminde; Ege’de kasabada sıkıyönetim komutanının kızı ölmüştür. Komutanın kızının ölümüyle beraber, babaannesi ve kızı ile yaşamını devam ettiren Memo idam cezası almıştır. İnsanlar adalet peşindeyken Memo ve Ova’nın istekleri birbirlerine ulaşmaktır. Adaletin yerine gelmesi ise mucizelere kalmıştır.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı