7 Kasım Pazar Şans Topu çekilişi sonuçları

Milli Piyango severler tarafından merakla takip edilen Şans Topu çekilişi için geri sayım sona eriyor. 7 Kasım Pazar günü haftanın son Şans Topu çekilişi bu akşam yapılacak. Şans Topu'nda çekiliş saatine az bir süre kala sonuçlar da merak konusu oldu. Peki 7 Kasım 2021 Pazar Şans Topu çekilişi sonuçları belli oldu mu? İşte 7 Kasım Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı...
Takip et
7 Kasım Pazar Şans Topu çekilişi sonuçları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şans Topu çekilişi sonuçları vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılırken, büyük çekiliş için geri sayım sona ermek üzere. Bir önceki çekiliş geçtiğimiz Çarşamba günü gerçekleştirilmişti. 7 Kasım Pazar gününde, haftanın son Şans Topu çekilişi ise bu akşam yapılacak. Peki 7 Kasım Şans Topu çekilişi sonuçları belli oldu mu?

7 KASIM PAZAR ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

2-21-29-31-32+8

7 Kasım Pazar Şans Topu çekilişi sonuçları

7 Kasım Pazar Şans Topu çekilişi sonuçları

Haftanın son çekilişi bugün saat 20:00 itibariyle yapılacak ve sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango’nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek.

7 Kasım Şans Topu çekilişi sonuçları belirlendiğinde aşağıdaki link üzerinden sonuçlara buradan sağlayabilirsiniz

MİLLİ PİYANGO ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu oyununda bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara yer almaktadır. 34 numara arasından 5 tanesi, 14 numara arasından ise 1 tanesi işaretlenmektedir. Sevilen oyunda bir ya da birden fazla kolon da oynanabilmekte. Tek kolon ücreti de 2 TL’dir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.