adplus-dvertising

7 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 7 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 7 Ekim Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 07.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
7 Ekim 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 7 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

7 EKİM 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Avai – Botafogo RJ
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Palmeiras – Coritiba
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
America Mineiro – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
12 de Octubre – Guarani
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

11:45
Melbourne City – Western United
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

14:45
Lion City – Albirex Niigata
Singapur Premier Ligi
Bilyoner

16:15
Dubai – Al Ittihad
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Al Fujairah – Al Ain
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:30
Zira – Shamakhi
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Dila Gori – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

18:00
Voluntari – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner

18:30
Podbrezova – Ruzomberok
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Ajman Club – Bani Yas
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Al Jazira – Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Lokomotiv Zagreb – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:00
FC Dinamo Brest – Dnepr Mogilev
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

19:00
Stal Mielec – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:10
Amstetten – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Austria II – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Kapfenberg Bulls – Rapid Wien 2
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:10
Vorwarts Steyr – St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Arminia Bielefeld – Karlsruhe
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
Jahn Regensburg – Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

19:30
F.Amager – Hvidovre IF
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Fredericia – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Adanaspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 2, TRT Spor

20:00
Gaziantep FK – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Dinamo Tiflis – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Lyngby – Viborg
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Galatasaray
Antrenman
GS TV

20:00
Türkiye – Özbekistan
Ampute Dünya Kupası Yarı Final
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

20:30
Neuchatel Xamax – Bellinzona
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:00
Arges – Uni. Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:00
Groningen – RKC Waalwijk
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
ADO Den Haag – Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Dordrecht – Zwolle
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Heracles – De Graafschap
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong Ajax – Helmond
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong AZ – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong PSV – SC Telstar
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Jong Utrecht – Almere
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Oss – Maastricht
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Roda – VVV Venlo
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Willem II – Den Bosch
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

21:00
Anderlecht U23 – Virton
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:00
Dender – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
FC Aarau – Thun
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
Hoffenheim – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

21:30
Dornbirn – BW Linz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
Genoa – Cagliari
İtalya Serie B
Bilyoner

21:30
Jagiellonia – Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:45
Antwerp – St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3

21:45
Bohemians 1905 – Drogheda
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Derry City – Finn Harps
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Dundalk – St. Patricks
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

21:45
Dublin – Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Lyon – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

22:00
Osasuna – Valencia
İspanya La Liga
S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Maldonado – Cerro Largo
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

22:00
Sporting Gijon – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:00
QPR – Reading
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

22:15
Gil Vicente – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.