7 Çocuğunun Annesi İntihara Kalkıştı, O Sigarasını Yakıp İzledi!

Yüreğir'de intihara kalkışan 37 yaşındaki kadının kocası, yaşanan trajediyi sigarasını yakarak izlemeyi tercih etti.

Adana’da ilginç anlar yaşandı. Babasından kalan yüklü mirastan kendisine hak verilmediğini iddia ederek Seyhan Nehri’de atlamak isteyen 37 yaşındaki evli kadın polisin yoğun ikna çabaları sonucu intihardan vazgeçti. Kadının eşinin ise olup biteni umursamazca sigara yakarak izlemesi ve eşinin ikna çabalarına hiç katılmaması dikkat çekti.


Olay Yüreğir’de yaşandı. 7 çocuk annesi kadın babasının mirasından pay alamayınca intihara karar verdi. Seyhan’ın üstündeki bir köprüye çıkan kadın suya atlayarak canına kıyacağını söyledi. Yaşananları görenler hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polisler kadınla konuşmaya başladı. Bir süre sonra ikna edilen kadın intihardan vazgeçerek köprüden indi. 37 ayşındaki kadının 7 çocuğunun babasının ise yaşananları hiç umursamaması ve olup biteni sigara yakarak izlemesi dikkat çekti.

HASTANEDE DE KARAKOLDA DA UMURSAMADI

İntihardan vazgeçen kadın bu sırada sinir krizi geçirdi. Polis talihsiz kadını tedavisinin yapılması için hastane götürdü. Yaşananların ardından polis merkezine götürülen kadın sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Sigaracı kocanın hastane ve karakol sürecinde de son derece umursamaz tavırlar sergilemesi çevredekilerin tepkisine neden oldu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı