7 Aylık Hamile Ama Herkes Şaka Yaptığını Sanıyor

İki ay sonra doğum yapması beklenen fenomen, fit görüntüsüyle ağızları açık bırakıyor. Birçok kişi, fenomenin yalan söylediğini düşünüyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Belle Lucia, şu sıralar çocuk heyecanı yaşıyor. Daha önce çekildiği ultrason görüntüsünü de takipçileriyle paylaşan fenomen, hamileliğinde 7. ayı devirmesine rağmen çocuk beklediğine kimseyi inandıramıyor.

Sosyal medyadaki cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken ve her fotoğrafı yüz binlerce beğeni alan fenomen, bu kez sıra dışı hamileliği ile adından söz ettiriyor. Doğumuna sayılı günler kala karnı henüz belirginleşmeyen fenomenin fit görüntüsünü görenler gözlerine inanamıyor. Bazı kesimler, Belle Lucia’yı takipçilerini kandırmakla suçlasa da güzel fenomen çektirdiği ultrasonu paylaşarak dedikodulara son noktayı koydu.

HAMİLELERE ÇEŞİTLİ ÖNERİLERDE BULUNDU

Çocuğunu kucağına almak için sabırsızlandığını belirten güzel fenomen, nasıl bu kadar fit kaldığını merak edenlere de çeşitli önerilerde bulundu. Doktorunun tavsiye ettiği egzersiz hareketlerini aksatmadığını ve beslenmesine sürekli dikkat ettiğini belirten güzel fenomen, bu sayede hem formunu koruduğunu hem de sağlıklı bir hamilelik geçirdiğini vurguladı. Hamilelik sürecinde en büyük desteği eşinden gördüğüne dikkat çeken ünlü fenomen, kocasını inanılmaz biri olarak nitelendiriyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı