66 yaşındaki Müdürün tacizine uğrayınca savcılığa şikayette bulundu!

66 yaşındaki müdürü Hasan U.’dan şikayetçi olan Dilan Ç., ifadesinde “Sık sık beni arıyor. İki adet karısı olduğunu zevk alamadığını belirtiyor” şeklinde konuştu. Tanık olarak dinlenen başka bir çalışan, iddiaları doğruladı. Hasan U. ile ilgili “cinsel taciz” suçundan 3 seneye kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Takip et
66 yaşındaki Müdürün tacizine uğrayınca savcılığa şikayette bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da bir şirkette çalışan 30 yaşındaki Dilan Ç. 66 yaşındaki müdürü Hasan U.’nun kendisini taciz ettiğini öne sürerek suç duyurusunda bulundu.

“İKİ KARIM VAR AMA ZEVK ALAMIYORUM”

Milliyet’in haberine göre; iş yerinde Hasan U.’nun yanından geçerken devamlı “Of of” dediğini anlatan Dilan Ç., “Sık sık beni arıyor. İki adet karısı olduğunu zevk alamadığını belirtiyor” şeklinde konuştu.

“KİLOLULARDAN TAT ALAMIYORUM”

Hasan U.’nun koluna su döküp sonra da kolunu ovalarken, “Kilolulardan tat alamıyorum” dediğini anlatan Ç., “Burada çalışan bir elemanın göğsünün arasına buz koydum, sana da yapacağım” dediğini anlattı.

“ÇIK ŞU MASANIN ÜZERINE DE ENDAMINI GÖRELİM”

Başka bir gün ise Hasan U.’nun kendisine, kaç beden giysi giydiğini sorup, “Çık şu masanın üstüne de endamını görelim” dediğini belirten Dilan Ç., “Beni öp seni çok kıskanıyorum diyor. Kendisinden şikayetçiyim” şeklinde konuştu.

3 SENEYE KADAR HAPSİ İSTENDİ

Suç duyurusunun sonrasında ifadesi alınan Hasan U. ise suçlamaları ve ifadede geçen hiçbir iddiayı kabul etmedi. Soruşturma kapsamında iş yerinde çalışan erkek bir çalışanın da tanık olarak ifadesi alındı.

TANIK, İDDİALARI DOĞRULADI

Tanık, Dilan Ç.’nin beyanlarını doğrular özellikte ifade verince şüpheli Hasan U.’nun suçtan kurtulmak için yalan söylediğine kanaat getiren savcılık iddianame düzenledi. İddianamede Hasan U.’nun, “cinsel taciz” suçundan 4.5 seneden 3 seneye kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.