64 MP Kameralı Realme XT!

Realme, önümüzdeki hafta 64 megapiksel kameralı Realme XT modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Realme XT’nin çıkış tarihi henüz bilinmese de, düzenlenecek olan tanıtımda tarihin netleşeceği bekleniyor.

Çinli teknoloji üreticisi Realme, 64 megapiksel kamerasıyla baş döndürecek olan yeni telefon modeli Realme XT’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Kamerada ise Samsung GW1 sensör bulunuyor.

Çin, akıllı telefon piyasasında her geçen daha fazla adından söz ettirmeye devam ediyor. Çinli teknoloji markaları neredeyse dünya ile değil, kendi içlerinde rekabet etmeye başladılar bile diyebiliriz. Bunun en son örneği ise Realme’den geliyor. Realme, daha önceki yüksek teknoloji telefonlarından birisi olan Realme X’in bir üst modeli olan XT’yi piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Telefonun en can alıcı özelliği ise, tabii ki 64 megapiksellik kamerası oldu.

REKABET KIZIŞACAK

Henüz çalışmaların devam ettiği XT modelinde, bir başka Çinli teknoloji üreticisi olan Xiaomi’nin Redmi Note 8 Pro modelinde var olan Samsung’un 64 megapiksellik GW1 kamera sensörü bulunuyor. Bu durum dünya ile olan rekabetten ziyada, iki şirket arasındaki rekabetin daha çok ön plana çıkacağının sinyallerini veriyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı