6 Yaşındaki Torununun Etlerini Penseyle Kopardı!

Çin’de yaşayan 6 yaşındaki bir kız çocuğu babaannesi tarafından işkenceye maruz kaldı. Küçük kızın etlerini pense ile kopartan cani kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.
6 Yaşındaki Torununun Etlerini Penseyle Kopardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Çin’in Henan eyaletinde yaşanan olayda 6 yaşındaki küçük kız ailesi tarafından babaannesine bırakıldı. Babaannesi ile yaşamaya başlayan kız yaramazlık yaptığı gerekçesi ile babaannesi tarafından şiddete maruz kaldı.

Acımasız kadın küçük kızı önce elektrik kablosu ile dövüp daha sonra pense ile etlerini kopardı. Kızın vücudunun pek çok yerinde uygulanan işkence sonucunda yaralar oluştu.

İŞKENCEYİ KOMŞUSU FARK ETTİ

Uzun süre işkence gören kızın vücudundaki izler komşusu tarafından fark edilince olay gün yüzüne çıktı. Çin’de büyük yankı uyandıran olayın ardından cani babaanne tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayı duyan aile kızlarına işkence yapan annelerinin suçlu bulunduktan sonra büyük ceza alacağını açıkladı. Küçük kızın acımasızca işkence gördüğünü fark etmeyen öğretmeninin ve okul yönetiminin durumu anlamaması ise herkesi şaşırttı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Hakan Basar
1 Ağustos 2019, 13:56 tarihinde yazildi

Türk CocuklarI asimilestiriliyorlarsa bence oda ailesinden alinip bir cin ailesine verilen ve cinlilestirilmeye calisilan bir cocuktur tahminim.
Bunda hayret edilecek bir sey yok ama buna karsida ne Kadar duyarsiz oldumuzda ortadadir yaziklar olsunki Bu Kutlu Türk Milletini (milletlerini)bir araya getirip su cigerleri bes para etmez zalimlerin haddini bildiremiyoruz.icim yaniyor

  • Cevapla
  • 0