adplus-dvertising

6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı!

Kristine ve Michael çiftinin evlat edindikleri 6 yaşındaki Natalia Grace'in aslında 22 yaşında bir cüce olduğu ortaya çıktı.
Takip et
6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

9 yıl önce 6 yaşında sanarak evlat edindikleri Natalia Grace’in aslında 22 yaşında psikopat bir cüce olduğunu fark eden Barnett çifti defalarca ölümden dönmüş.

Evlat edindikleri kızlarının yaşını sonradan öğrenen çift, kızlarının bir psikopat olduğu ise zamanla fark ettiler. ABD’de yaşayan Kristine ile eşi Michael, Ukrayna doğumlu Natalia’yı 2010 yılında evlat edindi. Ancak çift, bir süre sonra ters giden şeyleri fark etmeye başladılar. Çocuklarına kemik testi yaptıran çift, Natalia’nın en az 14 yaşında olduğunu ve cüce olduğunu öğrendiler.

6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı!

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kristine, “Aile üyelerini öldürmeyi planlıyordu. Bizleri bir battaniyeye sarıp arka bahçeye gömmek istediğini söylerdi. Çok sayıda cinayet işlediği resimler çizdi. Bir gün onu kahveme çamaşır suyu koymaya çalışırken gördüm. Bana, ‘Seni zehirleyip öldüreceğim’ dedi” diye konuştu.

“MEDYA BİZİ ÇOCUK İSTİSMARCISI GİBİ GÖSTERİYOR”

Anne Kristine, medyanın kendilerini çocuk istismarcısı gibi gösterdiğini belirterek, “O bir çocuk değil, 22 yaşında olduğu ispatlandı. Bizi öldürmeye çalışıyor. Daha fazla onunla yaşayamazdık. Durumu gün geçtikçe kötüleşiyordu. Zaten hastanede bizi öldürmek istediğini itiraf etmiş. O yetişkin bir kadındı. Regl oluyordu. Boyu evlatlık edindiğimiz günden bu yana 1 santimetre bile uzamadı” diye konuştu. Kristine, kendisine sorulan belgelerle ilgili sorulara ise, “Belgelerinde eksiklikler vardı. Yaşı belli değildi. Ebeveyn güdülerimizle araştırmadan evlat edindik” ifadelerini kullandı.

6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı!

6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı! 6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı! 6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı! 6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı! 6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı! 6 Yaşında Diye Evlat Edindiler, 22 Yaşında Psikopat Çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.